21 Aralık Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini–ÜCRETSİZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Bu kez nispeten daha denk rakipleri yanında 2-CİĞERPARE, son altı yarışının her birini farklı hipodromlarda koşmasına rağmen formundan ödün vermeyen 7-UÇANABLA, benzer pist ve mesafede kazandığı yarışı ardından devam eden güzel formu ve uyumlu binicisi ile 8-HÜRSEV ilk ayakta öne çıkan isimler. Eküri avantajlı 9-EĞİLCE ve uzun zaman sonra kaba kuma dönecek olsa da dişine göre grupta 1-PEXUS bütçelere göre sırası ile şans verilmesi gereken isimler.

2.Ayak: Eksik olduğu sentetik pistteki son yarışı bu koşusu için kesinlikle ölçü olmayan 1-FATİHİNGÜLÜ sevdiği pistte rakiplerini avlayabilir. İkinciliklerinin ardından koruduğu etkili formu ile 4-BERDAR bu safkanın yakın takipçisi olacaktır. Denk grupta 5-CUMHURİYELİ devreye girebilir. İstanbul dışına ilk kez çıkan ve kumda ters pistte start olacak olsa da DOĞU 3-PRENSESİ’ne bu grupta dikkat edilmeli.

3.Ayak: Açıklarını kapatan ve tam mesafesine çıkan 6-RASİM KAPTAN özlediği birinciliğe kavuşabilir. Bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 1-SPARTCUS bu kez uygun grupta hata affetmez. Devam eden iyi durumu ile 5-MISTER BOND’da bu ayağın şanslı isimlerinden.

4.Ayak: Art arda tabelada yer aldığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 2-GÜLPEMBE kendisi gibi iyi durumdaki ekürisi ile birlikte resmi geçit yapabilir.

5.Ayak: 2 yaşlı İngiliz taylarına ait bölünen Maiden’in bu ayağında öne çıkan isimlerden 2-DABBE, 8-MAVİ KIVILCIM, 1-BLACK CASTLE ve 6-DUTTY BEAUTY birlikte kuponlara yazılmalı.

6.Ayak: İstikrarlı formunu son yarışında fotoyu önde geçerek birincilikle taçlandıran 2-SÜSLÜ HANIM bu formu ile yine rakiplerini avlayabilir. Tabelada yer aldığı son yarışında dikkatleri üzerine çeken 6-CAHİT AĞA artan formu ile bu safkanı avlayabilir. Bugün yine boş kilo avantajı ile start alacak olan 10-BABALARINBABASI dikkat edilmesi gereken isimdir.

1.Ayak: 2-7-8-9-1
2.Ayak: 1-4-5-3
3.Ayak: 6-1-5
4.Ayak: 2
5.Ayak: 2-8-1-6
6.Ayak: 2-6-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 − three =

Güncel Yorumlar