22 Ekim Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kendisini unutturan EZHANIM(9) önde istediği avansı alması halinde beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yarış kazanıp moral bulan KESVACANGÜN(2) daha da geliştirdiği formuyla yine birincilik mücadelesi verir. Sürekli iyi koşan HAYIRLI KIZ(4) devam ettirdiği güzel formuyla yine üst sıraları zorlar. DİZDARIM(5) fit duruma geldi ve Müslüm Çelik ile hata affetmez. Kaizbert kızı SEVİNSEVİL(7) mesafeye yatkınlığıyla bu rakiplerini de avlayabilir. Tatminkar formu devam eden ASLANSEDA(3) daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Önde bomboş kalacak olan AGAH(7) bilinen sert temposuyla birincilik özlemine son verebilir. Yeni sahiplerinde fit duruma gelen SIKINTI YOK(4) sprinter yapısıyla birincilik mücadelesi verir. Pist ve mesafe ayırt etmeyen ACIDİLLİ FATİH(3) denk grupta söz sahibi olabilir. Ağır kilosuna rağmen fit duruma gelen ÇAKMAKŞAH(1) ve Ankara çimini çok seven AKARNEJAT(5) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Bu yarışına itina ile hazırlanan ALKANDROS(2) dinçlikle denk rakiplerini avlayabilir. Son startı bir nevi galop niyetine olan UNCHAINED MELODY(8) artan nefesiyle ikinci şans verdiğim isimdir. Önde kuracağı sert temposuyla AKON(1) bir solukta bitirmeye çalışacak. MONTEVERDE(4) ve SOLID BROTHERS(5) üst sıraları zorlayabilecek diğer safkanlardır.

4.AYAK: Pist ve mesafesinde önde bomboş kalacak olan INNOVATION(2) sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir, ben ilk şansı veriyorum. Mesafe ters görünse de gruptan üstün kaliteye sahip olan MALONES(4) çok iyi hazırlıkları ile birinciliğe ortak olabilir. Sonlarda çok kuvvetli sprint atacak olan PRINCESS DI(5), mesafesinde hemcinslerini avlayabilir. Son startında Kocaeli kumunda işlemeyen BOUJEE(6) gençliğinin verdiği avantajı ile ablalarını geçebilir, dikkat!

5.AYAK: İlk startında tatminkar bir performans sergileyen Luxor kızı JACINDA(6), artan form ve tecrübesiyle favorim. Grubun tecrübeli isimleri MOONLIGHT SONATA(7), ANGEL OF LUCKY(1) ve HOLLYWOOD GIRL(4) sırasıyla rakipleridir.

6.AYAK: İstenilen form düzeyine ulaşan seri safkan OĞLUM SERKAN(9)’ın pist ve mesafesinde beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 9-2-4-5-7-3
2.Ayak: 7-4-3-1-5
3.Ayak: 2-8-1-4-5
4.Ayak: 2-4-5-6
5.Ayak: 6-7-1-4
6.Ayak: 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × three =

Güncel Yorumlar