21 Ekim Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Kısalan mesafe lehine olan etkili binicisi ile 3-GOYCOCHEA’nın ilk ayağı kazanır duyumlarını aldım. İlk şansı vereceğim bu safkanın en ciddi rakibi tabela içerisinde yer bulduğu yarışında toparlandığını gösteren 2-BEHZATBEY olacağını düşünüyorum. Son yarışında start çıkışında jokeyini üzerinden atan ve bu koşusu ölçü olmayan iyi durumdaki 7-EL FUEGO denk rakipleri yanında favoriler arasında. Sürprizde ise 1-AMARİ ile ahır ekibinin çok güvendiği ve bu koşuya hedef yapıldığını öğrendiğim 8-CAMPS BAY değerlendirebilir.

2.Ayak: Formunun zirvesindeki 3-BUĞRAHAN yatkın olduğu pist ve mesafede ilk kez birlikte koşacağı binicisi ile uyum sağlaması halinde bu koşuda da ilk ikinin büyük favorisi. Kendisini iyi tanıyan binicisi ile bu kez start problemi yaşamayacağına inandığım 7-KILÇIK bu safkanın ciddi rakibi olur. Son yarışı ölçü olmayan eküri avantajlı 4-TUMBUL ŞİMŞEK, hafif kilo avantajını iyi kullanması halinde fit durumdaki 9-KAFKASTUNCU ve uygun rakipleri yanında formda 1-BREDELAL daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Grubun formda ve istikrarlı ismi 1-COMANDANTE kendisini çok iyi tanıyan binicisi ile günün banko ismi olacaktır.

4.Ayak: Günün dördüncü ayağında form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

5.Ayak: İlk iki startında göz dolduran 1-BAYROTÇU son yarışında yaşadığı problemleri yaşamazsa bugün birincilikle tanışabilir duyumlarını aldım. Günün ikinci sağlam bankosu olacaktır.

6.Ayak: Yatkın olduğu mesafede 10-ÖNDERYE denk gruptaki rakiplerinin yanında misli kuponlarda cazip tek arayanlar için ideal bir isim olacaktır. Formda 2-GALLOPING SULTAN, son yarışlarında bekleneni veremese de iyi durumdaki 3-MIRAZ, fit durumdaki 4-SARIKAMIŞ başta olmak üzere 5-TEA FOR TWO ve 7-BERCESTE bütçelere göre daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

1.Ayak: 3-2-7-1-8
2.Ayak: 3-7-4-9-1
3.Ayak: 1
4.Ayak: 9-3-4-2-8-7
5.Ayak: 1
6.Ayak: 10 // 2-3-6-4-5-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 6 =

Güncel Yorumlar