21 Ekim İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Kısa istirahat sonrası itina ile hazırlanan ARDABEY(8) önde bomboş kalacağından beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen ATİK ATİK(3), uyumlu pilotuyla ikinci şans verdiğim isimdir. İyi durumunu bir türlü performansına yansıtamayan SANCAKTAR(5), tekrar denenceği dilbağı takısıyla bekleneni verebilir. YEŞİLKALE(6) bu kez mesafesinde farklı koşacaktır. Son Bursa startı galop niyetine olan TRARİGRAD(7), sürpriz beklediğim isimdir.

2.AYAK: İlk iki startında yetenekli bir tay olduğunu gösteren KADİRİMHAN(6), bu kez takacağı dilbağıyla birinciliğe uzanabilir. Kazanma zamanı çoktan gelmiş geçmiş olan BUZKRALI(3) bu yarışında apranti bindirilip kilo indirimi sağlanıldı, en az favori kadar iddialıdır. Son Bursa startında erken öne geldiği için beklenen sprintini yapamayan TUNCASOYLU(7), H.Çizik’in tercih etmesiyle farklı koşacaktır. ATEŞEFE(2) ve ATİK YILDIZ(1) tatminkar forma sahip taylar olup, TANIRKIZ(12) mesafeye yatkınlığıyla daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Formu bu rakipler için yeterli görünen YELLOW LEGEND(5)’ın yarış içerisinde bir aksilik yaşamadığı taktirde birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Son koşularına oranla uygun rakiplerinin yanında SÜSLÜ GÜZEL(4), bilinen seri stiliyle beyaz bayrak ayna yapabilir. Startta fazla kalmaz ise tırnağının ucuna gelen BALSENA(1) favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

5.AYAK: Sentetik pistteki tek startında birinciliği bulunan SEA BREEZE(2) önde kuracağı sert temposuyla çıktığı gibi bitirebilir. Çok iyi durumunu muntazam idmanlarla devam ettiren MEGALOMAN(1) denk grupta birinciliğin diğer güçlü adayı olur.

6.AYAK: Günün son ayağı sürprize müsait olup mümkün olduğunca fazlaca kısrağa şans verilmelidir. ALOYSA(5) istenilen forma ulaştı, denk grupta favorim. SUBİKE(4) son startında uzun mesafeden etkilendi. PEXUSS(7) sentetik pisti çok sevmekte. ASPURCE(6) çok iyi hazırlıklara sahip. PETEKKAN(8) kondisyon açığını kapattı, mutlaka şans verilmeli. BERSUN ATEŞİ(9) çok uygun kilosuyla üst sıraları zorlar. DELİBİNNUR(16), FOTOKIZI(10) ve ESES FIRTINA(14) daha sonraki ihtimallerdir.

1.Ayak: 8-3-5-6-7
2.Ayak: 6-3-7-2-1-12
3.Ayak: 5
4.Ayak: 4-1
5.Ayak: 2-1
6.Ayak: 5-4-7-6-8-9-16-10-14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + fourteen =

Güncel Yorumlar