21 Kasım Ankara Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Son altı yarışını farklı hipodromlarda koymasına rağmen formundan ödün vermeden sergilediği performansla göz dolduran 4-Girl Of Sun hem cinslerinin yanında ilk ayakta cazip teklerden olacaktır. İlk ayağı geniş tutmak isteyenlere ise 7-Belenus, 1-Rotasız Seyyah ve 3-Madam Chernobyl’e şans vermeli.

2.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı İngilizlere ait bu koşuda göze çarpan ilk isim yarış hazırlıklarındaki performansının yanı sıra Gazi galibi Rhytm Divine’nin anne kardeşi olma özelliği ile 4-Uğurtay. Bu tayın en ciddi rakibi ise idman pistinde ki hazır taylardan ve ayrıca kısa mesafeli kum pist yarışlarının başarılı isimlerinden Akınşah’ın anne kardeşi olan 1-Kral Akın olacaktır. Bu iki tayın çok öne çıktığı ikinci ayakta 5-Determinant ve 2-Red Boy alternatif isimler olacaktır.

3.Ayak: Son haftalarda yükselen formunu birincilikle taçlandırdığı yarışında çok iyi durumda olduğunu gösteren 4-Mars yine uyumlu ve usta pilotu ile yatkın olduğu mesafede bir diğer tek tercihi olacaktır. Kum çim ayırt etmeyen ve kalitesini ispatlamış 7-Vahşikız yine tam pist ve mesafesinde en ufak hatayı affetmez. 1-Fire Of World ve 2-Ünlühan’da bu ayağı geniş tutmak isteyenler için önereceğim isimler.

4.Ayak: İki yarış ardından sevdiği Ankara pistine dönen 2-Nefertay dişine göre rakipleri yanında banko önereceğim isim.

5.Ayak: Son haftalarda yükselen formu ile 5-Polar Star sertleşen gruba rağmen sevdiği pist ve mesafede cazip tek olarak önereceğim isimdir. Bir süredir start almasa da iyi durumda olduğunu öğrendiğim 3-Storm Falcon müsait grupta dinçlikle fotoyu önde geçebilir. 2-Dothraki ise bu iki safkanın en ufak hatasında devreye girebilecek bir isimdir.

6.Ayak: Günün son ayağında ayırt edemediğim isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda görebilirsiniz.

1.Ayak: 4—-7-1-3
2.Ayak: 4-1—-5-2
3.Ayak: 4-7-1-2
4.Ayak: 2 Nefertay
5.Ayak: 5—-3-2
6.Ayak: 6-3-2-1-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + five =

Güncel Yorumlar