21 Kasım İzmir İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İzmir Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bursa’dan çok iyi durumda gelecek olan Asude Sultan(6)’ın M.Kaya ile iyi uyum sağlayacağını düşündüğümden dolayı ilk şansı veriyorum. Güzel forma sahip ekürilerden Danielas Daughter(5) ikinci şans verdiğim isimdir. Son startı ölçü olmayan ve bu kez kilosu uygunlaşan Şehriban(10) daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Grubun tecrübeli ismi Haşim Oğlu(4) önde sert tempoda kaçacak ve çıktığı gibi bitirebilir. Baruthan(1) sürekli aşama kaydediyor. Bahariye(9) için İzmir’deki dostlarım bu kez kazanır bilgisini verdi. Tumbul Orhan(7) tatminkar formuyla üst sıraları zorlar. F.Yüksel’in maiden kazanma yüzdesi çok yüksek, Dorukurt(3) beklenen yarışını yapabilir. Berhayat(10) sürprizde şans verdiğim isimdir.

3.AYAK: Stili rakiplerine rağmen rekortmeni olduğu mesafesinde start alacak olan Avukat(3), yine bir beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Doğa Kanunu(1) İstanbul’dan iyi durumda gitti. Ring of Fire(8) tempolu geçecek koşuda sonlarda sıkı gelecek. Paramparça(7) ve Premium Mover(9) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Önde kuracağı sert temposuyla Kızılhan(3) dişine göre rakiplerinin yanında beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Son startı kesinlikle ölçü olmayan Fıratın Öfkesi(2), favorinin ilk rakibi olur. Tatminkar forma sahip Fatihin Gülü(5) ve Özçocuk(4) ikilisi üst sıraları zorlarlar. Formunda önemli gelişmeler olan Oğulcanım(12) sağlam kuponlara eklenmelidir.

5.AYAK: Uzun ara sonrası gördüğü yarışı tatminkar olan Yamanefe(8), geliştirdiği nefesiyle kazanmasını beklediğim isimdir. Bu safkanın gelmemesi halinde koşu karakolda bitebilir!

6.AYAK: İç start çekme avantajına sahip olan Pirşakir(4) önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yeni sahiplerinde her geçen gün iyi duruma gelen Ceteris Paribus(5) birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Nazare Wave(14) Gülerce Ekürisi’nin safkanı olup, bu kez kumda farklı koşacaktır. Tatminkar yarışı sonrası denk rakipler yanında Miss Heartbreaker(11) en ufak bir hatayı affetmeyecektir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 6-5-10
2.Ayak: 4-1-9-7-3-10
3.Ayak: 3-1-8-7-9
4.Ayak: 3-2-5-4-12
5.Ayak: 8 tek
6.Ayak: 4-5-14-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 14 =

Güncel Yorumlar