22 Aralık Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Adana 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Son yarışında tabelayı tamamlasa da bekleneni veremeyen 6-UNZEN usta pilotu ile hedef yapıldığı bu koşuda ilk şans vereceğim isim. Grubun istikrarli isimlerinden 7-TSARİGRAD bu safkanın yakın takipçisi olacaktır. Devam eden güzel formu ile 2-DERİN MAVİ yatkın olduğu mesafede fotoyu önde geçebilir. Benzer grupta tabela dışı kaldığı son yarışı kesinlikle ölçü olmayan iyi durumdaki 5-PRENSES ASLI ve koşuda bomba arayanlar için duyumdan 1-HÜMA SULTAN’a daha sonra şans vereceğim.

2.Ayak: Son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 12-VICTORY GALOP hafif kilo avantajını iyi kullandığı takdirde özlediği birinciliğe kavuşabilir. Son yarışında tüm açıklarını kapattığını gösteren 8-SONSUZUM bugün kum pistteki ilk birinciliği ile tanışabilir. Uzun süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 6-MISTER POLICEMAN’den dinçlikle sürpriz bir yarış beklendiğini duyumlarını aldım. Dişine göre rakipleri yanında 5-ANGEL SPIRIT, tatminkar formu ile 3-KOŞANTAY ve son yarışına nispeten daha uygun grupta 10-LADY PIA göz ardı edilmemesi gereken isimler.

3.Ayak: Her geçen gün artan formu ile göz dolduran 5-BERATEFE içi yatkın olduğu pist ve mesafede banko önereceğim.

4.Ayak: Diyarbakır’daki gösterişli birinciliği ardından çok iyi durumda geldiği Adana pistinde tam mesafesinde 4-YUTANGİRDAP cazip tek arayanlar için ideal bir isim olacaktır. Bu safkanın bekleneni verememesi halinde devreye girebilecek isimlerden 8-GAZINÇ, 9-ŞUBARTAY, 1-ALTINONUR ve 5-AVAN sırası ile kuponlara ilave edilebilecek isimlerdir.

5.Ayak: Şanlıurfa, Elazığ ve Diyarbakır’da sergilediği performansı ile göz dolduran 3-KING OF THE KING yabancılık çekmeyeceği Adana kum pistinde ilk şans vereceğim isimdir. Daha sert gruplarda başarılı yarışları ile hatırlayacağınız 4-HİBİSCUS bu safkanın en ciddi rakibidir. 6-KING CAN ve 2-DANCING GIRL bu ayakta mutlaka kuponlarda bulundurulması gereken isimlerden.

6.Ayak: Günün son ayağında ise 3 yaşlı Arap taylarına ait bu koşuda öne çıkan isimlerden 4-DELİ MEMO, 7-FERİDUN ABİ ve 9-FINDIK KURDU ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Son haftaların istikrarlı isimleri 12-REİS KIZI, 1-AKHİL ve 11-ÖZDEMİRGÜLÜ ise geniş kuponlarda kaçınılmaz isimlerden olacaklardır.

1.Ayak: 6-7-2-5-1
2.Ayak: 12-8-6-5-3-10
3.Ayak: 5
4.Ayak: 4—–8-9-1-5
5.Ayak: 3-4-6-2
6.Ayak: 4-7-9—–12-1-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + twelve =

Güncel Yorumlar