22 Aralık Diyarbakır İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Diyarbakır Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Tempo koşularını seven Özlatika(6), denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Tatminkar formu ve uygun kilosuyla Oğlum Yusuf(12) ikinci şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan Nevriye Hanım(10) ile ağır kilosuna rağmen uygun grupta Beşaltıgülü(1) ikilisi üst sıraları zorlarlar. İyi duyumlar aldığım Cesurhalim(13) uygun kilosuyla bombayı patlatabilir. Goncanur(3), Hilal Ağa(4) ve Dundas(5) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Son startı ölçü olmayan seri safkan Türker Baba(9), uygun kilosuyla çıktığı gibi bitirebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Fırtına Velican(6) ve iyi duyumlar aldığım Babairfan(1) ikilisi birinciliğe ortak olabilir. Cihanhat(5) ve Saçansoy(12) ikilisi sürprizlerim.

3.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen Arbedaşlı(10), denk rakipler yanında ilk şans verdiğim ismidir. Fit duruma gelen Ağa Batur(6) F.Yardımcı ile ikinci şans verdiğim isimdir. Bu mesafede tatminkar koşuları bulunan Geyikli(5), flaş aprantisiyle kollanmalı. Golden Lion(7) ve Atiba(8) gruptaki diğer seri safkanlar olup, üst sıraları zorlarlar.

4.AYAK: Muntazam idmanlarla etkili formunu devam ettiren Cheat(1), denk rakipler yanında adını birinciliğe yazdıracaktır.

5.AYAK: Kaizbert temsilcisi Aldırmaz(2) sürekli aşama kaydediyor. Yarış kazanıp moral bulan Canrıdvan(1) etkili formuyla yine birincilik mücadelesi verir. Yine son startında kazanan Urfa Kralı(8), tatminkar formuyla yine üst sıraları zorlar.

6.AYAK: İlk startına oranla daha hazırlıklı görünen Oğlum Ahmet(5), artan form ve tecrübesiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Kerimmim(4) ve İkinci Ozi(3) rakip gördüğüm ikilidir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 6-12-10-1-13-3-4-5
2.Ayak: 9-6-1-5-12
3.Ayak: 10-6-5-7-8
4.Ayak: 1 tek
5.Ayak: 2-1-8
6.Ayak: 5-4-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 2 =

Güncel Yorumlar