22 Ekim Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Yükselen form grafikleri ile Maiden mücadelede öne çıkan taylardan 8-DALGALI YELE, 4-EDİTÖR, ilk iki startında tatminkar yarışlar koşan ve artan koşu tecrübesi ile 2-BAYÇEŞMELİ, değişen takısı ardından son startındaki ikinciliğinde göz dolduran 3-DELİ DİVANE bu ayakta yeterli olacaktır.

2.Ayak: İstanbul’dan çok iyi durumda gelen 3-FARİLYALI için ilk kez çıkacağı kaba kuma rağmen kazanır duyumlarını aldım. Eksik olduğu çim piste rağmen tabelaya yakın bitirdiği son yarışı dahil formunu beğendiğim 5-OĞLUM BARIŞ bu safkanın ciddi rakibidir. Kısa süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 1-SİDELİ’de müsait grupta dinçlikle en ufak hatayı affetmeyecektir. İstanbul sentetik pistteki son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 4-GALYALILAR’da göz ardı edilmeye gelmez.

3.Ayak: Son yarışına nispeten bu kez daha müsait grupta ve mesafesinde 6-LUCKY ROCK günün sağlam teklerinden olacaktır. Geniş kuponlarda ise 4-BAY ALVES, 8-STEM CELLS, 7-OLIVYA ve 3-TAPITSON ilave edilebilecek isimlerdir.

4.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu koşuda ise kum pistteki performansı ile dikkat çeken tecrübeli isimlerden 6-ZIVARIKLI günün bir diğer tek tercihi olacaktır. İlk iki startında orijinin hakkını veremese de bugün ilk kez çıkacağı kaba kumda ve artan koşu tecrübesi ile Serdümen ve Karamıh gibi isimlerin anne kardeşi 7-AK İREM’i bu safkana rakip arayanlar için önereceğim.

5.Ayak: Uzun aradan sonra gördüğü iki yarışında da tatminkar koşan ve tüm açıklarını kapatan 3-MY LITTLE KNIGHT ile özlediği birinciliğe kavuştuğu yarışı ardından muhafaza ettiği güzel formu ile 5-KEPHISOSS ikilisi ekonomik kuponlarda yeterli olacak isimlerdir. Tatminkar son yarışı dahil formunu bu grup için yeterli bulduğum 4-BOSS TO POISON, zaman zaman ters yarışlar koşan 6-FEARLESS GIRL ve fit durumdaki 2-GAUDİ ise daha sonra sırası ile şans vereceğim isimlerdir.

6.Ayak: Son ayakta öne çıkan ilk isim son haftalarda yükselen form grafiği ile lehine pist ve mesafesinde 5-ÖKTEM’e bende ilk şansı vereceğim. Gördüğü yarışlarla açıklarını kapatan 8-TUTANA bu kez formda pilotu ile rakiplerini avlayabilir. Formda 3-MİLYONER ve son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 2-SERMANUR sürprizde önereceğim isimdir.

1.Ayak: 4——-3-1-2
2.Ayak: 6-10-9-3-4-1
3.Ayak: 1——-5-2-3-7
4.Ayak: 3
5.Ayak: 8-4-2-3
6.Ayak: 3-5-1-4

1.Ayak: 8-4-2-3-7
2.Ayak: 3-5-1-4
3.Ayak: 6—–4-8-7-3
4.Ayak: 6—–7
5.Ayak: 3-5—–4-6-2
6.Ayak: 5-8-3-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − three =

Güncel Yorumlar