22 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bu aralar çok iyi form tutan The Black Stallion(4) pist ve mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. Ankara pistinden kazanarak gelen ve eküri avantajına sahip Ashera(5), en az favori kadar iddialı olacaktır. Kuababa(7) usta ellerde özenle hazırlandı ve sıklet avantajını sonuna kadar kullanacak. Ferhan(9) ve Siempre Ganador(12) tatminkar forma sahip diğer safkanlar olup, sağlam kuponlara eklenmelidir.

2.AYAK: İstanbul çimini seven Zor Zaman(8), uygun kilosuyla lehine mesafesinde beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Takip atım olan Kaizbert temsilcisi Kapankaya(10), artan form ve tecrübesiyle ikinci şans verdiğim isimdir. İkinci baharını yaşayan Turbocu(4), sert pilotuyla hata affetmez. Ankara’dan iyi durumda geldiğini öğrendiğim Arabian Prince(2), daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Kondisyon açığını kapatan King Cha Cha(5) bu kez önde kaçıp beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Gücü ve kalitesi belli olan Kingsman(1), fit durumuyla birinciliğin diğer güçlü adayıdır. Bursa pistinde çok iyi hazırlanan Petrocelli(2), Halis Karataş ile denk rakiplerini avlayabilir.

4.AYAK: Bursa pistinden çok iyi durumda gelecek olan Kaizbert’in flaş temsilcisi Kuddusi(2) Karataş idaresinde bu gruba da üstünlük sağlayabilir. Yarış kazanıp moral bulan Alevsaçan(5) süper formuyla favorinin ilk rakibi olur. Önde istediği avansı alması halinde yumuşak çimde Kaanberk(3) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yine bir Kaizbert yavrusu olan Oğlum Batuhan(1) ile tatminkar forma sahip Yamaçbeyi(4) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: İlk startına uzun süredir muntazam idmanlarla hazırlanan Berken(1)’in kazanmasını bekliyorum. Rakip yazacaklar ise yine çok iyi hazırlanan Long Runner’ın anne kardeşi olan Dream Runner’ı öneririm

6.AYAK: Altılı ganyanın kaderini belirleyecek olan bu zorlu ve sürprize müsait koşuda mümkün olduğunca fazlaca taya şans verilmeli. Şablonumdaki sıralama imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir.

1.Ayak: 4-5-7-9-12
2.Ayak: 8-10-4-2
3.Ayak: 5-1-2
4.Ayak: 2-5-3-1-4
5.Ayak: 1 tek BERKEN
6.Ayak: 4-3-2-1-7-8-5-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − four =

Güncel Yorumlar