23 Aralık Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Koruduğu güzel formu ile 10-NİZAMİ bu grupta kilo avantajı ile lehine mesafede bir kez daha rakiplerini avlayabilir. Son yarışında bekleneni veremese de etkili formunu koruyan 9-KEDİM bu safkanın yakın takipçisi olacaktır. Tam pist ve mesafesinde 6-HAN SOLO denk grupta rakiplerini avlayabilir. Geniş kuponlarda 5-ORANGE BLOSSOM, 4-AMIGDALA ve 8-RUN FOR RUYA mutlaka kuponlara ilave edilmeli.

2.Ayak: Maiden 3 yaşlı Arap taylarına ait bu koşuda ilk startında tatminkar koşan ve bu kez artan koşu tecrübesi ile 9-DİLDE, ikinciliğinin ardından devam eden iyi durumu ile 7-SON GOBAK ve sürpriz duyumlardan 6-MİRTAY yeterli olacaktır.

3.Ayak: Günün üçüncü ayağında denk güçte safkanların mücadelesi nefes kesecek. Bu ayakta her safkanın birbirini geçme şansı olduğundan geniş tutacağım ve sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşacağım.

4.Ayak: Nihayet uygun rakipleri bulan 1-AYŞEROSE kısalan mesafenin de lehine olması ile deneyimli pilotunun idarisinde özlediği birinciliğe kavuşacaktır.

5.Ayak: Son yarışında dikkatleri üzerine çeken 5-ALTO ve bu kez daha müsait rakipleri yanında 7-AĞIR ADAM ikilisi bu grubu ayıracaktır.

6.Ayak: Sürpriz ikinciliğinin ardından muhafaza ettiği güzel formu ile 2-GÜNDÜZ KIRAL, baş farkı ile kaybettiği son yarışında tüm dikkatleri üzerine çeken 7-HORIKCAN, özlediği birinciliğe kavuşan formda 1-DİKME AĞASI, kusursuz formu ile eküri avantajlı 5-İLKAYOĞLU ve çok sürprizde 6-YALAZTOPU son ayakta kuponlara birlikte yazılmalı.

1.Ayak: 10-9-6-5-4-8
2.Ayak: 9-7-6
3.Ayak: 8-9-1-2-3-10
4.Ayak: 1
5.Ayak: 5-7
6.Ayak: 2-7-1-5-6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − 11 =

Güncel Yorumlar