23 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bu kilo kiloya yarışacak olan Arabian Prince(5), Halis Karataş idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Bursa’dan iyi durumda gelen Kaftan(4), sprinter yapısıyla favorinin ilk rakibi olur. Formunda önemli gelişmeler olan kaizbert temsilcisi It May Rain(10) ve kilosu uygun Alsancaklı(8) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: İlk kez start alacak tayların ayaklarının düz basması temennisiyle tüm jokeylerimize ve ekürilerimize bol şanslar dilerim. Çok hazır ve pişkin olan Raving Moon(12), ilk şans verdiğim isimdir. Yine noksansız olan Asilyürek(1), ikinci şans verdiğim isimdir. Gülerce Ekürisi’nin Siddhartha(6) isimli tayı uzun süredir muntazam idmanda. Rodrygo(5), Küşne(9) ve Miray Mira(4) daha sonra şans verdiğim taylardır.

3.AYAK: Son startında hücumda geç kaldığı için az farkla ikincilik elde eden Maça Kızı(3) aynı hatayı tekrarlamaz ise kazanan taraf olacaktır.

4.AYAK: Takip atım olan Selkut(7) gördüğü yarışlar sonrası fit duruma geldi ve önemli sıklet avantajına da sahip. Afacan(4) usta bir ekip tarafından itina ile hazırlandı ve sahada herkesin dilinde. Ertemiz(1) bu kez denk rakipler yanında birinciliğin diğer güçlü adayı olacaktır.

5.AYAK: Tempo koşularını seven Çakalınoğlu(2) önde press yemez ise uygunlaşan sıkletiyle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Tedavisi sonrası gördüğü yarışı tatminkar olan Tribute To Joss(6), daha da geliştirdiği kondisyonu ve bir kez koşup kazandığı mesafesinde ikinci şansa sahiptir. Her geçen gün iyi duruma gelen Ferhan(7), sprinter yapısıyla daha sonraki ihtimaldir.

6.AYAK: Gianguir(4) yeni sahiplerinde çok iyi hazırlıklara sahip, ilk şansı veriyorum. Etyopyalı(3) tatminkar yarışı sonrası idmanlarında göz doldurmakta. Kısa süre istirahat ettirilen Lion Guard(12), çok iyi hazırlıkları ve bu kez takacağı dilbağı takısıyla üst sıraları zorlar. Mystic Star(7), Regamour(9) ve Senna(10) sürprizde şans verdiğim taylardır. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 5-4-10-8
2.Ayak: 12-1-6-5-9-4
3.Ayak: 3 tek MAÇA KIZI
4.Ayak: 7-4-1
5.Ayak: 2-6-7
6.Ayak: 4-3-12-7-9-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − two =

Güncel Yorumlar