23 Ekim İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Arka arkaya kazanarak fit duruma geldiğini gösteren SEMERKANT(8) uygunlaşan kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. Ankara’dan iddialı getirilen CAMBAZ(5) önde istediği avansı alması halinde çıktığı gibi bitirebilir. Sonlarda sıkı gelecek olan MAICON(6) ile LEX TALLIONIS(3) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Stiline uygun binicisiyle EROS DIAMOND(4), beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. İlk startında tecrübeli rakiplerinin yanında tabela yapan VIVA ZAPATA(9), artan formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Son startında sentetik pistte hiç işlemeyen CASTLE ROCK(1), denk rakipler yanında üst sıraları zorlar. DOTHRAKI(2), DRONE SPY(3) ve DEEP FOCUS(12) denk grupta söz sahibi olabilecek diğer safkanlardır.

3.AYAK: Bu pist ve mesafede gruptan çok farklı olan SHARPA(2)’nın H.Çizik idaresinde birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Günün en sağlam atı olarak tek yazılmalıdır.

4.AYAK: Son startında hücumda geç kalan KUABABA(5) daha hazır gireceği bu sınavında ilk şans verdiğim isimdir. Tempo koşularını seven ZALDIR(2) yumuşak çimde beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Usta bir ekip tarafından itina ile hazırlanan YAŞAMA SEVİNCİ(4), sıkletine rağmen yine üst sıraları zorlar. Uyum sağladığı yetenekli aprantisiyle Luxor temsilcisi LIVE THE MOMENT(3), daha sonraki ihtimaldir.

5.AYAK: FLASHING GIRL(4) hayatının en iyi durumunda, yarışın gidiş hattı da lehini görünüyor. Ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Bu kez daha hazırlıklı olan LUNA LOVEGOOD(5), artan nefesiyle favoriyi ciddi rakip olur. Grubun genç isimleri PRIROR(7) ve MOORLAND(6) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen yetenekli safkan SON MUHAFIZ(6), denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Bu kez şansını M.Kaya ile deneyecek olan TITANIUM(17), birinciliğin diğer güçlü adayı olur. SENNA(15) istenilen forma ulaştı, yine üst sıraları zorlar. Grubun tecrübeli ismi DEVEROV(11) daha sonraki ihtimaldir.

1.Ayak: 8-5-6-3
2.Ayak: 4-9-1-2-3-12
3.Ayak: 2 tek SHARPA
4.Ayak: 5-2-4-3
5.Ayak: 4-5-7-6
6.Ayak: 6-17-15-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + nine =

Güncel Yorumlar