23 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Sermanur(4), hemcinslerinin yanında ilk şans verdiğim isimdir. Kaba kumda da tatminkar koşuları bulunan Hoştay(1) ekürisinin yardımı ile birincilik mücadelesi verir. Kocaeli pistindeki son startını tatminkar dereceyle kazanan Altın Zele(7) ile İzmir pistinde çok iyi hazırlanan Lacivert(8) üst sıraları zorlarlar. Formunda önemli gelişmeler olan Deniz Gözlüm(11) koşunun bombasını patlatabilir.

2.AYAK: İstikrarlı koşan Harikulade(2) lehine mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. İzmir’den iddialı gelecek olan İradeliyıldız(8) ve Ondörtşubat(9) birinciliğe ortak olabilir. İyi durumunu performansına yansıtması halinde Tutana(11) bu kez farklı koşabilir. Gül Yeleli(5), Kurtuluşbey(1) ve Oğlum Kübeş(10) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Son startına anlam veremediğim kalite safkan Over Clouds pist ve mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. Önde sert tempoda kaçacak olan Aytemiz(3) pres yemez ise çıktığı gibi bitirebilir. Çimde bir türlü beklenen yarışlarını yapamayan Maxbueno(5) ilk kez çıkacağı kaba kumda A.Sözen ile bombayı patlatabilir, dikkat!

4.AYAK: Son yarışında makineden 4 5 boy kadar tereddütlü çıkanca binicisi tarafından sıkıştırılmayan yetenekli safkan Parion(4) bu startına uzun galoplar yaparak hazırlandı. Bu kez şansını Kadir Tokaçoğlu ile deneyecek olan seri safkanın beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

5.AYAK: Son startında bekleme yaptırılınca üçüncülükte yetinen Silver Orbit(10) fit durumuyla bu grupta çıktığı gibi bitirebilir. Kalite safkan Hosli ile anne kardeş olan Philberta(8) bu kez T.Yıldız ile farkı koşacaktır. Çimde bekleneni veremediği yarışı sonrası tek startında ikincilik elde ettiği kumda yarışacak olan Daylight Dreams(1) bu yarışında denenceği dilbağı takısıyla üst sıraları zorlayacaktır.

6.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan Marengo(14) denk grupta çıktığı gibi bitirebilir. Vaseem(4) İzmir’den iddialı geliyor. Kral Olcay(7) geçen yarışında uzun mesafeden etkilendi. Şintay(6) kondisyon açığını kapattı, takibe alalım. Bankız(12) idmanlarını performansına yansıtması halinde beklenen çıkışını gerçekleştirebilir. Şerife Abla(5), Hasan Abi(15), Sönmezay(16) ve Kılıçsoy(17) imkanlar ölçüsünde şans verdiğim safkanlardır. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 4-1-7-8-11
2.Ayak: 2-8-9-11-5-1-10
3.Ayak: 9-3-5
4.Ayak: 4 tek PARİON
5.Ayak: 10-8-1
6.Ayak: 14-4-7-6-12-5-15-16-17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 5 =

Güncel Yorumlar