23 Kasım Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Günün ilk ayağında ekürilerden formda 5-BABA BRON’a önceliği vereceğim. Risk almak isteyenler ekonomik kuponlarda bu safkanı tek geçebilir. Tırnağının ucunda gezen hafif kilo avantajı ile 7-ISTANBUL HOUSE ekürilerin en ciddi rakibi olur. Ağır kilodan olumsuz etkilenmezse formda 1-ENGEL YOK’da devreye girebilir. Geniş kuponlarda 3-TATVAN BEYİ ve 6-LADY PERFECT ilave edebilecek isimler.

2.Ayak: Yatkın olduğu mesafeye dönen 1-HACIVAT bu rakipleri arasında en iyi derecenin sahibi olma özelliğine de sahip. İstikrarli isimlerden 4-BUĞRAHAN nispeten daha uygun grupta fotoyu önde geçebilir. Kısa mesafeli sert gruptaki son yarışında nedenli formda olduğunu gösteren 3-ÇİVİCİ bu grupta adını üst sıralara yazdırabilir. 5-BREDALAL ve 8-DİZDARMERT ise bu ayağın sürpriz isimleri.

3.Ayak: Maiden 2 yaşlı İngiliz taylarına ait günün üçüncü ayağında tecrübeli isimlerden 2-İNGİLİZ KEMAL ve 8-MERVE ABLA mücadelesi bu koşunun kazananı belirleyecektir. Bu ayağı geniş tutmak isteyenler 3-STARIN OĞLU, 7-MAGIC MIRROR ve 9-THIS IS MY GIRL’ü kuponlara ilave edebilirler.

4.Ayak: Bu safkanlar arasında kısa ve orta mesafelerin başarılı isimlerinden 3-OVA BEYİ devam eden etkili formu ile bir kez daha rakiplerini avlayabilir. Ekonomik kuponlar için ideal tek adaylarından olan bu safkana rakip olarak 1-SANCAK ÇİÇEĞİ, 4-GÜLAYFER ve 2-DÜLUCAN önereceğim isimlerdir.

5.Ayak: Uzun süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 6-CANLI BEY nefes yönünden etkilenmezse bu grupta dinçlikle fotoya uzanabilir. Kısalan mesafe lehine olan 7-SON VİRAJ nispeten daha uygun grupta en ufak hatayı affetmez. 8-MERTBABA için sürprizi patlatır duyumları var. 4-MAZLUMZÜLFİKAR ve 1-NEYMAN ise bu ayağı sağlama almak isteyenlere önereceğim isimler.

6.Ayak: Start aldığı yarışlarında henüz plaseden düşmeyen formda ve yetenekli 1-HEDBE derece olarak da rakiplerine fark atan 1-HEDBE günün kale ismi olacaktır.

1.Ayak: 5-7-1-3-6
2.Ayak: 1-4-3-5-8
3.Ayak: 2-8—-3-7-9
4.Ayak: 3—-1-4-2
5.Ayak: 6-7-8-4-1
6.Ayak: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + four =

Güncel Yorumlar