24 Aralık İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSİZ

Osman Yılmaz’ın İzmir 2.Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Maiden mücadelede 3-ERTÜRKER artan formu ile bu ayakta öne çıkan ilk isim. İlk startında tatminkar bir form sergileyen ve bu kez artan koşu tecrübesi ve ahırdan güvencesi ile sürpriz bir isim olarak üst sıralarda önereceğim safkandır. Son haftalarda yükselen formu ile kazanmaya yakın gördüğüm isimlerden 12-ZIVARIKLI, ilk kez start alacak olmasına rağmen yarış hazırlıklarındaki iyi görüntüsü ile 8-PARİS BEYİ, ikinciliğinin ardından bugün daha iyi durumda gireceği bu koşuda 5-GÜNGÖR BABA ile Ayduru gibi bir ismin anne kardeşi olan 1-ADAMIM bu ayakta daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Form durumları vasatı aşamayan isimlerin bir araya geldiği bu koşu için yaptığım araştırmalarda ve aldığım duyumlarda ön plana çıkan isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

3.Ayak: Grubun formda ve kalite isimlerinden 5-LUCKY JUSTEN ekonomik kuponlarda sığınacak ikinci bir liman seçeneği olacaktır. Rakip arayanlar için 6-MENDOZA ve 7-RASTGO yeterli olacaktır.

4.Ayak: İstanbul sentetik pistteki tatminkar yarışları ardından bugün ilk kez çıkacağı ters kaba kumda 4-FREE YOURT HEART orijin olarak yatkın olduğu pistte öne çıkan isim. Pist ve mesafe ayırt etmeyen iyi durumdaki 3-PATLICAN bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır. Fit durumdaki 5-COLDGRAY ve 8-IMPOSING VICTORY bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimler.

5.Ayak: Sert grupta tabela dibinde bitirdiği son yarışında dikkatleri üzerine çeken 4-YEĞENİM TOPRAK bugün dişine göre rakipleri yanında bu formu ile zorlanmadan fotoyu önde geçebilir. Banko olarak önereceğim güvenilir liman olacaktır.

6.Ayak: Şartlı-19 mücadele olan son ayakta ise 8-AMERICAN bu rakipleri yanında bugün birincilikle tanışabilir. 5-JANIMSIN son yarışında bekleneni veremese de hedef yapıldığını öğrendiğim bu koşuda sürpriz yapabilir. 1-DEMİRBATUR, 9-LABRADOR ve 2-ATLASHAN ise göz ardı edilmemesi gereken isimlerdir.

1.Ayak: 3-4-12-8-5-1
2.Ayak: 10-13-7-1-3-15
3.Ayak: 5—-6-7
4.Ayak: 4-3-5-8
5.Ayak: 4
6.Ayak: 8-5-1-9-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =

Güncel Yorumlar