24 Aralık Kocaeli İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—-ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Maiden yarışını çok kolay kazanan Silver Orbit(8) ilerleyen günlerde de adından sıkça bahsettirecektir, fit durumuyla ilk şans verdiğim isimdir. Yine son maiden yarışını kolay kazanan Celalım(3) ve sonlarda sıkı gelecek olan Karaoğlanım(5) ikilisi birinciliğin diğer güçlü adaylarıdır. Poco Poco(7) bu pistte iyi hazırlandı. Bursa’dan gelecek olan Sarı Mermi(2) daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: İstanbul’dan gelecek olan ve bu kez şansını kaba kumda deneyecek olan Prenses Ayşe(10), pistte yatkınlığıyla ilk şans verdiğim isimdir. Tatminkar yarışı sonrası itina ile hazırlanan Günferay(6) ile Ankara’dan hazır gelecek olan Determinant(3) ikilisi favorinin rakipleridir. Asenat(2) tatminkar yarışları sonrası T.Yıldız ile denk rakiplerini avlayabilir. Erzincan Güzeli(5) güçlü orjine sahip, artan form ve tecrübesiyle kollanmalı. Let Sin Rule(8) ve Viddora(12) ikilisi sürpriz.

3.AYAK: Kaizbert’in yetenekli temsilcisi Topuklu Efem(3) süper formuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. İstanbul pistindeki son startında sert grupta tabelaya yakın bitiren Defneyaprağı(5), fit durumuyla favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

4.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen April One(6), uygunlaşan kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. Çok iyi durumu devam eden The Last Lion(2), sıkletine rağmen ikinci şans verdiğim isimdir. Atom Cemil(7) son startında İzmir kumunda işlemedi, bu kez farklı koşar. Önde boş kalırsa Dark Power(3) beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çalışacaktır.

5.AYAK: Lehine dönen pist ve mesafesinde Alija(4), denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Gördüğü yarışlar sonrası iyi duruma gelen Strata(3) mesafesinde ikinci şans verdiğim isimdir. Grubun uygunluğuyla Pamuk Baba(1), sıkletine rağmen üst sıraları zorlar. Akdağ Fırtınası(2), Tinemis(8) ve Turknur(6) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Kısa ara sonrası çok iyi hazırlıklar yapan Karacakurt(6), dinçlikle mesafesinde kazanmasını beklediğim isimdir. Bol şanslar dileğiyle….

8-3-5-7-2
10-6-3-2-5-8-12
3-5
6-2-7-3
4-3-1-2-8-6
6 tek KARACAKURT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − ten =

Güncel Yorumlar