24 Kasım Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Lehine dönen mesafesinde bir çıkış yarışı beklediğim Mourinho(3), denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Bursa’dan çok iyi durumda gelecek olan Akıncı(7), sıklet avantajıyla birinciliğe ortak olabilir. Farklı koştuğu kaba kumda Sumel Han(1) birincilik mücadelesi verir. Contender(4) kısa süre istirahat ettirildi, stili rakiplerine rağmen bir solukta bitirebilir. Yarış kazanıp moral bulan Spartacus(2) sprinter yapısıyla hata affetmez. Duello(5) ve Impulsive(6) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Silvertay(5) denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Doğu’dan kondisyonlu gelecek olan Yıldızabakan(2), sıkletine rağmen yetenekli aprantisiyle birinciliğe ortak olabilir. Tırnağının ucuna gelen sprinter safkan Atiksoylu(3), yine üst sıraları zorlar. Son startı kesinlikle ölçü olmayan Beyaz Adam(7) uygun kilosuyla hata affetmez. Taşeron(6) starttan normal çıkması halinde bombayı patlatabilir. Zaman zaman tatminkar performans sergileyen Açık Kırmızı(8) daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Dilbağı takıldığı son startında önde sert tempoda kaçıp tatminkar bir üçüncülük elde eden Narlıca Güzeli(8) daha da geliştirdiği formuyla denk rakipler yanında beyaz bayrak ayna yarışı yapacaktır.

4.AYAK: Stili rakiplerine rağmen Kaizbert temsilcisi Avan(4) mesafesinde bir solukta bitirebilir. Çok iyi hazırlanan Golden King(5) M.Akyavuz idaresinde birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Yarış kazanıp moral bulan İnfcar(6) denk rakipler yanında yine üst sıraları zorlar. Altınonur(1) ve Oğlumrecep(2) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Dede Seydo’nun anne kardeşi olan Termeli Kızı(9) bu kez dilbağı takısıyla start alacak olup, beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yetenekli bir tay olan Gökçekız(2) ve sonlarda kuvvetli sprint atacak İlham Perisi(3) ikilisi favorinin yakın rakipleridir.

6.AYAK: Ara sonrası tatminkar hazırlıklarıyla Hell Storm(6), dinçlikle ilk şans verdiğim isimdir. Epsilon(5) için Ankara’daki dostlarım kazanır bilgisini verdi, dikkat. Battle Angel(1) çok iyi hazırlıklara sahip. Beat The Stars(2) artan form ve tecrübesiyle sürpriz yapabilir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 3-7-1-4-2-5-6
2.Ayak: 5-2-3-7-6-8
3.Ayak: 8 tek
4.Ayak: 4-5-6-1-2
5.Ayak: 9-2-3
6.Ayak: 6-5-1-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − three =

Güncel Yorumlar