24 Kasım Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Son yarışında beklentileri karşılayamasa da devam eden etkili formu ile yatkın olduğu kısa mesafede de 4-GADDARA ilk şans verilmesi gereken isimdir. İkinciliklerinin ardından devam eden etkili formu ile 3-BABAYEGA bir kez daha birincilik mücadelesine ortak olacaktır. Başarılı yarışları ardından koruduğu güzel formu ile bugün nispeten daha sert gruba düşse de hafif kilo avantajını iyi kullanabilirse 7-ALİÇO rakiplerini avlayabilir. 2-MASCHERANO ve 5-RIO BLONDIE ise bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimler.

2.Ayak: İzmir’de kolay kazandığı yarışı ardından bir kez daha Kocaeli pistine çok formda gelen ama bu kez yabancı olmayacağı bu pistte 3-GÖKÇESTAR günün tek tercihlerinden birisi olacaktır. Bu safkanın kötü koşma ihtimaline karşın bu ayağı kapatmak isteyenler için 4-SUKUT BEY, 2-ŞENKARDEŞ, 1-SON MAHSÜL ve 6-TANIRBEY şans vereceğim isimlerdir.

3.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı İngiliz taylarına ait bu ayakta idman pistinde öne çıkan isimlerden ve kulağıma gelen cazip duyumlarla birlikte oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

4.Ayak: Bir süre aradan sonra tabelayı tamamladığı son yarışı aynı zamanda galop niyetine gelen 5-PETER PANS DREAM kapattığı kondisyon açığı ile bu kez fotoyu önde geçebilir. Bekleneni veremediği son yarışları kesinlikle ölçü olmayan 1-BARTH BOY ve formunu bu grup için yeterli bulduğum 4-KARAMÜRSELLİ bu safkana rakip önereceğim isimlerdir.

5.Ayak: Kısa bir süre geri alınsa da yarış hazırlıklarında iyi durumda olduğunu öğrendiğim 3-NIKKI RUN, kısalan mesafeye rağmen ahır ekibinin güvendiğini öğrendiğim 6-TİNEMİS, tatminkar son yarışı ardından geliştirdiği formu ile 1-FLAMBOYANT, koşunun sürprizini yapar duyumlarını aldığım 7-SACRED ZENYETTA ve 9-İŞİN ASLI bu ayakta ayırt etmeden önereceğim isimler.

6.Ayak: İstanbul’dan çok iyi durumda gelen 4-ATARDAMAR kendisini iyi tanıyan usta pilotunun idaresinde bugün ters kaba kumda ilk birinciliği ile tanışabilir. Günün kalesi olarak görünen isme bende çok güveniyorum.

1.Ayak: 4-3-7-2-5
2.Ayak: 3—–4-2-1-6
3.Ayak: 6-1-7-9-8
4.Ayak: 5-1-4
5.Ayak: 3-6-1-7-9
6.Ayak: 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − 4 =

Güncel Yorumlar