25 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir——ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kazandığı yarışı sonrası muntazam idmanlarla formunu devam ettiren Powerbank(4), flaş aprantisiyle ilk şans verdiğim isimdir. Kocaeli pistinden çok iyi durumda gelecek olan Lady Lipa(5), denk rakipler yanında ikinci şans verdiğim isimdir. Ağır kilosuna rağmen tatminkar formu devam eden One Love(1), üst sıraları zorlar. Formunda önemli gelişmeler olan Last Princess(11), Ateşgeçirmez(9) ve Anita Blake(8) sırasıyla şans verdiğim diğer kısraklardır.

2.AYAK: Kaizbert temsilcileri Gizemligece(5) ve Göznuru(6) ikilisine eşit şans veriyorum. Defnegül(3) geçen yarışında çok kapandı, bu mücadeleye ortak olabilir. Yarış gören Kıryeleli(9) artan form ve tecrübesiyle daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen Zormüzeyyen(5) fit durumu ve ekürisiyle ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Yarissa(6), denk grupta hata affetmez. Asarcıklı(10)’da artan forma sahip. Şerife Abla(7) ve Altın Zele(12) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Asteroid(3) yeni sahiplerinde süper duruma geldi, uyumlu aprantisiyle birincilik serisine devam edebilir. Uzun ara sonrası galop niyetine yarış gören Kelemer(7) ve tırnağının ucuna gelen Hızlı Asiye(2) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Geçen hafta daha iyi rakipler yanında düzlüğü kazanacak gibi çıkmasına rağmen mesafe uzun geldiği için tabela dışında kalan He Is Mine(2), apranti bindirilip kilo indirimine gidildi. Ben risk edip tek yazıyorum.

6.AYAK: Grubun en iyi performansına sahip ismi Miss Sultan(8), vasat rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Kaizbert temsilcisi Aşkyolu(3), önde boş kalırsa çıktığı gibi bitirebilir. Altın Kalpli(1), Merve Prenses(7) ve Şenyüce(11) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle.

4-5-1-11-9-8
5-6-3-9
5-6-10-7-12
3-7-2
2 tek HE IS MINE
8-3-1-7-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 4 =

Güncel Yorumlar