25 Ekim İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Son koşularına oranla uygun rakipleriyle yarışacak olan Smart Girl(6) iyi hazırlıklarıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Ahır ekibinin çok güvendiği Quenn Lily(5) startta fazla oyalanmaz ise favoriye sıkı rakip olur. Kilosu normale dönen Ay Çiçeği yetenekli aprantisiyle hata affetmeyecektir.

2.AYAK: Son koşuları kesinlike ölçü olmayan Oğlumvolkan iyi duruma gelen ekürisinin yardımı ile ilk şans verdiğim isimdir. Yeni sahiplerinde fit duruma gelen Laz Oğlum uygun kilosuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Formunda önemli gelişmeler olan Shehzade denk grupta üst sıraları zorlar. Bir Ömür sentetik pisti seviyor. Zaman zaman etkili olabilen Serdengeçer daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Formunun zirvesine ulaşan Zafer Ateşi geçen yarışında kazandığı pist ve mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. Seyisi bombacı Hidayet’in çok güvendiği Finesse Kartepe’de mükemmel hazırlanmış. Stili rakiplerine rağmen çok iyi durumu devam eden Hasafet üçüncü şans verdiğim isimdir. Çim pisti daha iyi olan Pastoral Senfoni’ye ekibi kazanır gözüyle bakıyor. A.celik ile Mister Görkem hata affetmeyecektir.

4.AYAK: 2020 yılının süper atı Long Runner için fazla söze gerek yok. Birincilik serisine devam edecektir.
5.AYAK: Vasat hazırlıklara sahip Arap taylarının şartlı.1 mücadelesi bomba veya sürpriz bitebilir. Hepsi yapıp en cazip olanın gelmesini bekleyeceğim.

6.AYAK: Gülhatmi için idman jokeyi kardeşim bu kez kazanır dedi. Ben ilk şansı veriyorum. Bu kez dişine göre rakipleriyle yarışacak olan Aryaliva ikincilik serisine son verebilir. Gardal Gülü muntazam idmanlarla formunu korudu. Ankara’dan fit durumda gelecek olan Şirinmişirin sert temposuyla yine beyaz bayrak ayna yapabilir.

1.Ayak: 6 5 1
2.Ayak: 6 8 9 3 5
3.Ayak: 7 3 4 6 5
4.Ayak: 3 tek
5.Ayak: Hepsi
6.Ayak: 1 7 6 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven − four =

Güncel Yorumlar