25 Kasım Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Diyarbakır Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son startında acemi apranti ile galop niyetine yarış gösterilen Büyük Kırım(7) bu kez şansını N.Altın ile deneyecek olup, denk rakipler yanında favorimdir. Bu pist ve mesafede grupta en iyi bitiriş derecesine sahip olan Nur Salkımı(1) ile starttan sağlıklı çıkması halinde grubu avlayabilecek potansiyele sahip Aygözlü(6) ikilisi birinciliğe ortak olabilirler. Kabaklı(4), Nevriye Hanım(5) ve Cesurhalim(11) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Bursa’dan geldikten sonra Şanlıurfa ve Elazığ pistlerinde yarış gören Hodja(7) geliştirdiği kondisyonu ile Diyarbakır kumunu yadırgamaz ise kazanmasını beklediğim isimdir. Bu zorlu ve oldukça sürprize müsait programda risk edilerek tek yazılmalıdır.

3.AYAK: Montana gibi klas bir safkan ile anne kardeş olan Black Dolphin(9) Şanlıurfa kumunda galop niyetine yarış gördü, artan form ve tecrübesiyle bu grupta beyaz bayrak ayna yapabilir. Grubun en iyi performansına sahip ismi Aras Aras(2) F.Yardımcı idaresinde ikinci şans verdiğim isimdir. Bu kez daha iyi koşacağı söylenen Man of Steel(8) ile yarış gören Kordemir(7) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Son startında ağır sıkletinden olumsuz yönde etkilenen Hilal Ağa(9) tatminkar formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Önde kuracağı sert temposuyla Hedefe Koş(8) denk rakipler yanında çıktığı gibi bitirebilir. Kaizbert temsilcisi Yutangirdap(3) üst sıralar için mücadele eder. Sinoş(5) ve Yaşarın Oğlu(7) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Koşunun oldukça süratli geçecek olması lehine görünen Qaviy(4), F.Yardımcı ile denk rakiplerini avlayabilir. Önde kuracağı sert temposuyla Demirbaş(3), mesafesinde bir solukta bitirebilir. Sorunlarından dolayı bekleneni veremeyen Akınşah(7) mesafesinde farklı koşabilir. Topanga(5) ve Eğil Ateşi(8) ikilisi sürpriz.

6.AYAK: İyi durumu ve formda ekürisinin yardımı ile Baba Nejdet(5) ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Dicle Rüzgarı(6) ile arka arkaya kazanan Pınarbaşı(11) ikilisi rakipleridir. Engerek(10) önde boş kalırsa çıktığı gibi bitirebilir. Yalaztopu(13), Canımsın Dilber(8) ve Büyük Yankı(1) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 7-1-6-3-4-5-11
2.Ayak: 7 tek HODJA
3.Ayak: 9-2-8-7
4.Ayak: 9-8-3-5-7
5.Ayak: 4-3-7-5-8
6.Ayak: 5-6-11-10-13-8-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − 10 =

Güncel Yorumlar