25 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Form durumları vasatı aşamayan 2 yaşlı İngilizlere ait Satış koşusunda yaptığım çalışmalar ve aldığım duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda görebilirsiniz.

2.Ayak: Grubun istikrarlı ve formda ismi 2-SUBİKE ve 3-UÇAN ABLA başta olmak üzere tabela dışı kaldığı son yarışı dahil formunu bu grup için tatminkar bulduğum 1-BENLİ SULTAN, ahır ekibinin çok güvendiği 4-BERSUN ATEŞİ, sentetikle tanıştığı son yarışında tabelayı tamamlarken göz dolduran 6-ELİFE ANNE ve yarış görüp nefes açan hafif kilo avantajlı 9-LUNA DANCER bu ayakta sırası ile şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Özlediği birinciliğe kavuştuğu son yarışında dikkatleri üzerine çeken 7-YOLDAŞHAN, sevdiği sentetik piste dönen 3-AFACAN ve son yarışına nispeten bugün daha uygun grupta 1-ACIDİLLİ FATİH bu ayakta ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Geniş kuponlar için 2-SİNANLI ve 4-BERKALP ilave edilebilir.

4.Ayak: Sert gruptaki son yarışı bu koşusu için ölçü olmayan 1-ARTS MAN ve Ankara’dan çok formda gelen 4-WIND BLAST ekonomik kuponlarda yeterli olacak iki isimdir. Son haftalarda yükselen formu ile 3-CARROT ve uzayan mesafe lehine olan 7-DEPOSITORY hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu koşu için 2-BUZKRALI ve 6-TURAP BEY bu grubu ayırırlar.

6.Ayak: Koşu kazanamamış 3 yaşlı İngilizlere ait bu ayakta 5-DEVEROV mesafede bu rakipleri arasında sahip olduğu en iyi derece yatkın olduğu pist ve mesafede öne çıkan tek isim. Sahadan da geçilmezini aldığım bu safkanı banko önereceğim.

1.Ayak: 6-4-9-10-7-11
2.Ayak: 2-3-1-4-6-9
3.Ayak: 7-3-1—-2-4
4.Ayak: 1-4—-3-7
5.Ayak: 2-6
6.Ayak: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × two =

Güncel Yorumlar