26 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa 2.Altılı Ganyan tahminleri

ATTENDO VINO günün favorisi

1.AYAK: Zdravets(4) kolay kazandığı yarışı sonrası muntazam idmanlarla formunu devam ettirdi, denk rakipler yanında yine birinciliğe uzanabilir. Yeni sahiplerinde sürekli aşama kaydeden Our Pride(9) bu kez denenceği dilbağı takısıyla rakiplerini avlayabilir. Airman(1) kantarmasını çok iyi bilen pilotuyla beyaz bayrak ayna yapabilir. Startay(2) ve Fastn Famous(3) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Son kum koşusu kesinlikle ölçü olmayan Attendo Vino(1) Varan Efe gibi klas bir ismin anne kardeşi olup, uygun rakipler yanında T.Yıldız ile kazanmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK: Takip atım olan Kapankaya(7), son startını galop niyetine koştu, ekürisinin yardımı ile favorim. Yine bir Kaizbert temsilcisi olan Poyrazyeli(8) ile fit duruma gelen Kutup(3) birincilik mücadelesi verirler. Esanadolu(4) stili rakiplerine rağmen üst sıraları zorlayabilir. Kaftan(2) sonlarda sıkı gelecek. Goben(1) ve Marengo(6) ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: İlk kez start alacak olmasına rağmen uygun rakipler yanında Lupo Uno(4) birinciliğin en güçlü adayıdır. Önde boş kalması halinde Wounded(8) çıktığı gibi bitirebilir.

5.AYAK: Vasat grupta öne çıkan Janımsın(4), Storm Rose(5), Foxie Lady(2) ve Sugar Man(1) bir blok halinde ayırt edilmeden birlikte değerlendirilmelidir.

6.AYAK: Önde kuracağı sert temposuyla Uçan Abla(5) beyaz bayrak ayna yapabilir. It May Rain(6) istenilen forma ulaştı. Özdoğa(9) bu yarışa hedef yaptırılmış. Yeşilgözlü Irmak(18), Deniz Gözlüm(19) ve Hoştay(2) daha sonraki ihtimallerdir.

1.Ayak: 4-9-1-2-3
2.Ayak: 1
3.Ayak: 7-8-3-4-2-1-6
4.Ayak: 4-8
5.Ayak: 4-5-2-1
6.Ayak: 5-6-9-18-19-2

One Response

  1. emeğine sağlık ismet bey..uzun yıllardır takip ediyorum ve çok başlarılı buluyorum sizi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =

Güncel Yorumlar