26 Ekim Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Günün ilk ayağında devam eden etkili formları ile eküri avantajlı 3-ÇELİKŞAH ve 2-HAZİMESULTAN ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Son haftalarda yükselen formu ile bir diğer eküri avantajlı isim 9-TUMBULKAVÇİNOĞLU ve özlediği birinciliğe kavuştuğu yarışında tüm açıklarını kapattığını gösteren 4-ÜNLÜ PRENS bu ayağı kapaması olacaktır.

2.Ayak: Günün en zevkli yarışında denk güçte safkanların mücadelesi nefesleri kesecek. Çok at yazmanızı önereceğim bu ayakta sırası ile; 5-WILD WEST, 6-CASH TO MASTER, 7-KING OMER, 1-ALPDAĞI, 2-ENGEL YOK ve 8-YILDIZHAN’a şans vereceğim.

3.Ayak: Formunu bu grup için yeterli bulduğum 2-DESPOT ile bu kez daha müsait grupta 4-YALAZBEYİ ikilisi ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Son yarışı ölçü olmayan 1-BİNDALINGÜLÜ, kendisini iyi tanıyan uyumlu pilotu ile 3-KAZAZEDE ve son yarışında dikkatleri üzerine çeken 5-CATCH MONEY normal kuponlarda bulundurulması gereken isimlerdir.

4.Ayak: İyi kumaşa sahip olduğunu start aldığı üç yarışında da ortaya koyan 2-DANCING GIRL’i tek önereceğim. Bu ayağı geniş tutmak isteyenler için ise Maiden’e veda eden formda 3-FAST GIRL, 5-RACING PRINCESS ve kazandığı Maiden’in ardından koştuğu her iki yarışında da etkili koşan 1-BALKAN RÜZGARI’na şans verin derim.

5.Ayak: Grubun kalite ve formda iki ismi 2-SEYRANTEPE ile 4-YUTANGİRDAP bu ayak için yeterli olacaktır.

6.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu koşuda son yarışında kazanacak kıvama geldiğini gösteren 7-NAİFOĞLU bu kez Maiden’e veda edebilir. Kısalan mesafe lehine olan 12-MYSTIC GIRL bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır. Geniş kuponlarda ise 6-MISTER RA, 13-ZELİŞ SULTAN ile 11-LONGING TIME ilave edilebilir.

1.Ayak: 3-2-9-4
2.Ayak: 5-6-7-1-2-8
3.Ayak: 2-4—-1-3-5
4.Ayak: 2—–3-5-1
5.Ayak: 2-4
6.Ayak: 7-12 ——— 6—13-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 − one =

Güncel Yorumlar