26 Kasım Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen ve bu kez çok uygun kilo ile yarışacak olan Atik Atik(6) başarılı pilotu A.Kaçmaz idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Tırnağının ucuna gelen Kaizbert’in flaş kızı Tumbul Çiçeği(3) sprinter yapısıyla favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

2.AYAK: Pyramos ve Kara Mahmut gibi başarılı olmuş isimlerin anne kardeşi olan Tiril Tiril, Şartlı.1’de kolay kazandıktan sonra geçen hafta katıldığı Kısa vade koşuda bekleneni verememişti. İlgilileri bu yarışında dilbağı takısı deneyecekler, güzel formu ve sert pilotuyla ilk şans verdiğim isimdir. Önde kuracağı sert temposuyla Nyah(2), mesafesinde bir solukta bitirebilir. Denk rakipler yanında Black Oliva(1) sıkletine rağmen üst sıraları zorlar. Yarış kazanıp moral bulan Şanlıtay(3) daha da geliştirdiği formuyla bu grupta da söz sahibi olabilir.

3.AYAK: Dişine göre rakiplerinin yanında yarışacak olan Şampiyon Hakeem’in yetenekli temsilcisi Expectancy(1) sıkletine rağmen fit durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Bu aralar iyi form tutan Babaoktay(3) mesafesinde favorinin ilk rakibi olur. White Spear(2) geçen yarışında çok ışıklı idi ama bekleneni veremişti, bu grupta farklı koşabilir. Kum pistte de tatminkar koşuları bulunan Speed Force(4) daha sonraki ihtimaldir.

4.AYAK: Harun Baba(2) starttan formal çıkması halinde birincilik mücadelesi verir. Starttan geç çıkarsa bu kez Ergüçlü(1) önde boş kalıp çıktığı gibi bitirebilir. Buğu(5) ve Safira(6) son günlerde çıkışa geçen isimler. Hızlı Kuruş(4) ve Barut(3) ile bu ayak kapatılmalıdır.

5.AYAK: Tırnağının ucuna gelen Şef Nuri(5) süratli geçecek koşuda sprinter yapısıyla denk rakiplerini avlayabilir. Pist ayırt etmeyen Kaizbert torunu Cankatan(1) ile 2’de 2 yapan Kumma(4) rakip gördüğüm ikilidir.

6.AYAK: Farklı koşmasını beklediğim mesafesinde Nartın Kılıcı(9) fit durumuyla çok şanslıdır. Cooger’ın tam kardeşi olan Cagner(4) göz dolduran hazırlıkları ile bu kez farklı koşacaktır, dikkat! Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 6-3
2.Ayak: 6-2-1-3
3.Ayak: 1-3-2-4
4.Ayak: 2-1-5-6-4-3
5.Ayak: 5-1-4
6.Ayak: 9-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + eight =

Güncel Yorumlar