26 Kasım İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Sert grupta start aldığı son iki yarışı bu koşusu için kesinlikle ölçü olmayan 2-SILK ROAD bu kez nispeten daha uygun rakipleri yanında cazip isimlerden olacaktır. İki yarış önce aynı pist ve mesafede o gün yarışın ağır favorisi olmasına rağmen ikincilikle yetinen 1-AĞA DADAŞ bugün daha uygun rakipleri yanında fotoyu önde geçebilir. Son yarışında daha iyi durumdaki rakiplerinin yanında etkisiz kalsa da bugün devam eden etkili formu ile nispeten daha uygun grupta 3-CRIMINAL göz ardı edilmemesi gereken isimler. İki yarış ardından bugün yine tam mesafesine dönen 8-YAHYAHAN hafif kilo avantajı ile de birinciliğin güçlü adaylarından olacaktır. Formunu bu grup için yeterli bulduğum 4-OVER ALL ve Bursa’dan çok iyi durumda gelen ve bugün son yarışlarına oranla yaklaşık 7 kilo eksik girecek 12-CLOUD WALKER’da geniş kuponlarda mutlaka değerlendirilmesi gereken isimlerdir.

2.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı İngiliz taşlarına ait bu ayak için idman pistinde hazır durumdaki taylar ve aldığım duyumlarda öne çıkan isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

3.Ayak: İhtiyar kurt 4-GÜMBÜRGÜMBÜR’ün kısa mesafeli sentetikteki sor yarışı bu koşusu için kesinlikle ölçü değil. Ankara’da yakın ara ikinci bitirdiği son yarışında beklentilerin altında performans sergilese de iyi durumdaki 6-ÖZBİLDEN ile bilinen formu ile mesafe ayırt etmeyen 1-BABAARİF bu safkanın ciddi rakipleri olacaktır.

4.Ayak: İlk kez İzmir dışına çıktığı son yarışında güçlü rakiplerinin yanında etkisiz kalsa da bir süre geri alınıp ilgililerince yarış seçilerek özenle koşulan 2-GELİBOLU KIZI sevdiği İzmir pistinde bu kez daha müsait hem cinslerinin yanında dinçlikle fotoyu önde geçebilir. Grubun istikrarlı isimlerinden 9-GÖZYAŞIOTU kendisini çok iyi tanıyan binicisi ile yarış favori isimlerinden olacaktır.

5.Ayak: Şartlı-1’in bölünen son ayağı olan bu koşuda ise yarış hazırlıklarındaki formu ile dikkatleri üzerine çeken 4-MR REVENGE, annesi Copperfield gibi bir isimle anneden kardeş olan idman pistinde hazır ve pişkin taylardan 3-KING ACTOR ve orijin olarak kum piste daha yakın görünse de bugün yarış hayatının ilk startında pist ayırt etmeyeceği yönünde duyumlar aldığım 5-NO REGRET yeterli olacaktır.

6.Ayak: Günün son ayağında ise tabela dibinde bitirdiği son yarışı dahil formunu beğendiğim 13-POYRAZIN OĞLU bu kez hedef yapıldığı bu müsait grupta usta pilotu ile sizlere tek olarak önereceğim isim. Rakip arayanlara ise 3-THE MAILMAN, 1-BÖRÜ, 2-KING WINNER ve 6-STEEL CLAW diyeceğim.

1.Ayak: 2-1-3-8-4-12
2.Ayak: 5-11-3-6-7-2
3.Ayak: 4-6-1
4.Ayak: 2-7-9
5.Ayak: 4-3-5
6.Ayak: 13—-3-1-2-6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × three =

Güncel Yorumlar