27 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Tırnağının ucuna gelen Secret Eagle, Halis Karataş idaresinde ilk şans verdiğim isimdir. Yine çok iyi durumda olan Senara Acero ve Bonus ikilisi rakipleridir. Nilgün Sultan tatminkar yarışı sonrası yine üst sıraları zorlar. Asude Sultan ve Heva ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Son startında kısa mesafeden etkilenen Arapoviç kilo avantajıyla ilk şans verdiğim isimdir. Kaizbert temsilcisi Aydereağası önde kuracağı sert temposuyla çıktığı gibi bitirebilir. Atardamar denk grupta hata affetmez. Ciğerdelen normale dönen sıkletiyle üst sıraları zorlar. Bir Ömür ve Kadeş daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Son startını bu pist ve mesafede kazanırken pist rekoru kıran Arts Man, fit durumuyla ilk şans verdiğim isimdir. Yamanlarbeyi süper formuyla favorinin ilk rakibi olur. Victory Is Ours ve Zafer Ateşi daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Egregious Rock ilk startında klasını konuşturup kolay kazanmıştı. Artan form ve tecrübesiyle favorim. Berken her geçen gün iyi duruma geliyor. Huma Sultan lehine mesafesinde beyaz bayrak ayna yapabilir.

5.AYAK: Eküri destekli Demirperde süper formuyla birincilik serisine devam edebilir. Sürgüntay muntazam idmanda, bu kez rövanşı alabilir. Fit duruma gelen Batmanaslanı sprinter yapısıyla denk rakiplerini avlayabilir.

6.AYAK: Kısa ara sonrası iki yarış gören Winner Gets It All uygun rakipler yanında kazanmasını beklediğim isimdir.

1.Ayak: 4 3 6 7 2 1
2.Ayak: 7 1 3 6 8 10
3.Ayak: 1 4 3 5
4.Ayak: 3 2 7
5.Ayak: 4 6 1
6.Ayak: 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + twelve =

Güncel Yorumlar