27 Ekim Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Denk güçte safkanların bir araya geldiği bu ayakta önceliği vereceğim isim 5-Dostbağı olacak. Diğer şans sıralamam ise; 4-Aşkartay, 1-Hedefigör, 3-Safari, 6-Sukut Bey ve 7-Eminadam şeklinde.

2.Ayak: Maiden 2 yaşlı İngiliz taylarına ait bu ayakta ilk iki startında iyi kumaşını ortaya koyan 3-Chairman ve 1-Brave Gladiator öne çıkan isimler. Ekonomik kuponlarda yeterli gördüğüm bu iki taya rakip arayanlar için sürpriz bir isim 4-Free Children başta olmak üzere, grubun tecrübeli ismi 5-Greyhound ve 10- Son Of Bosphorus’u önereceğim.

3.Ayak: Bu grup için yeterli formu ile mesafe ayırt etmeyen 5-Ünalamca, bu kez daha uygun grubu bulan 8-Karacakurt ve seri stili ile beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim 10-Nehirinoğlu ayırt edilmeden yazılmalı.

4.Ayak: Son yarışında bugün rakibi Barbaros’a baş farkı ile geçilen 2-Tlos’un ilgileri bugün rövanşı alırız diyor. Daha sert gruplarda başarılı yarışlarıyla hatırladığım 1-Gaddana yatkın olduğu mesafede rakiplerini avlayabilir. Fit durumdaki 3-Alidev ile kilo avanajını yine elinde bulunduran ve rövanşı vermemek için çaba sarf edecek formda 4-Babaros bu safkana rakip önereceğim isimler.

5.Ayak: Bir süredir start almasa da İstanbul’dan hazır durumda gelen bilinen kalitesi ile 1-Atlıbey dinçlikle rakiplerini avlayabilir. Ekonomik kuponlarda tek önereceğim isime rakip olarak 4-Ulubayi ve 6-Mehtar’ı önereceğim.

6.Ayak: Günün son ayağında ise grubun istikrarlı ve formda ismi 5- Miss Tonya uzundan kasaya dönecek olsa da denk rakipleri yanında zorlanmadan kazanacaktır.

1.Ayak: 5-4-1-3-6-7
2.Ayak: 3-1—-4-5-10
3.Ayak: 5-8-10
4.Ayak: 2-1-3-4
5.Ayak: 1—4-6
6.Ayak: 5 Miss Tonya

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 1 =

Güncel Yorumlar