27 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Kısa bir süre aranın ardından start aldığı yarışı galop niyetine gelen FAIRMAX artan kondisyonu ile dişine göre rakipleri yanında birinciliğe ortak olur duyumlarını aldım. Son haftalardaki yükselen performansı ile dikkatleri üzerine çeken BARUTEFE yine koşuya ağırlığını koyacaktır. Uygun rakipleri yanında SİNYOR DENİZ ve son haftalarda yarışları üst üste gelse de kazandığı yarışında şeytanın bacağını kıran OUR PRIDE ilk ayakta şans vereceğim diğer isimler.
2.Ayak: Maiden 3 yaşlı Arap taylarına ait bu ayakta üst grupta ikinci tamamladığı son startında dikkat çeken BABA ÖZESER bu kez denk rakipleri yanında Maiden’e veda edebilir. Art arda tabelada yer aldığı yarışlarında kazanmaya yakın olduğunu gösteren ALSERDİL bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır. Plaseden düşmediği son yarışlarında iyi durumda olduğunu gösteren MISS SULTAN kedisini iyi tanıyan binicisi ile koşuya ağırlığını koyacaktır. İlk kez start alacak olmasına rağmen son haftalarda hız verilen idmanlarında hazır durumda olduğunu gösteren KARATREN, aradan sonraki ikinci startında tatminkar koşan bu kez artan kondisyonu ile ÇARIK AĞASI, fit durumdaki CAMUZDEVRANI bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimlerdir.
3.Ayak: Bu tip mesafelerin etkili isimlerinden ASARCIKLI, son yarışlarında şehir şehir gezdirilmesine rağmen Kocaeli pistindeki ikinciliğinde dikkatleri üzerine çeken KUSURSUZ GÜÇ ve sert grupta yakın ara ikinciliğinde benden tam not alan HIZLI ASİYE bu ayağın kapaması olacaktır.
4.Ayak: Ankara’dan çok formda gelen ve ters pistte kazanma tecrübesi olan BIRAKIN GİTSİN ve bu rakipleri arasında mesafede en iyi derecenin sahibi iyi durumdaki BABA AVCI bu ayakta yeterli olacaktır.
5.Ayak: Çim pistte tecrübe kazandığı yarışları ardından kuma çıktığı ilk startında fotoyu zorlanmadan önde geçerken kumda etkili yarışlar ortaya koyacağını gösteren BAY ARTU’yu müsait rakipleri yanında banko önereceğim.
6.Ayak: Seri ikinciliklerinin ardından daha da üstüne koyduğu formu ile EŞREFOĞLUBEYİ ekonomik kuponlarda kurguyu son ayağa getirmek iteyenler için ideal tek olacaktır. Bu tayın kötü koşması halinde devreye girmesi beklenen isimler ise sırası ile; ZIVARIKLI, İSTANBUL MUHAFAZI, SÜMERHAN ve KIZIM ZEYNEP olacaktır.

1.Ayak: 5 – 2 – 1 – 7
2.Ayak: 2 – 1 – 14 – 9 – 5 – 4
3.Ayak: 6 – 5 – 4
4.Ayak: 2 – 1
5.Ayak: 2
6.Ayak: 3 – 12 – 6 – 11 – 14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − 6 =

Güncel Yorumlar