27 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kalite olarak bu gruptan üstün olan Luxor Temsilcisi Birdello(1) startta fazla oyalanmaz ise pist ve mesafesinde adını birinciliğe yazdırabilir. Son startına oranla 7 kilo azalan sıkletiyle Bumerang(9) ile havaların serinlemesiyle eski formuna ulaşan Jack Sparrow(6) ikilisi rakipleridir.

2.AYAK: Son Kocaeli pistindeki startı galop niyetine olan Lokum Oğlu(7) sevdiği sentetik pistte ilk şans verdiğim isimdir. Gökhan Kocakaya’nın tercih ettiği Kaizbert temsilcisi Gustav(9) dinçlikle birinciliğe ortak olabilir. Geçen Ankara pistindeki startında makineden hiç çıkmayan Madalyon(10), burada farklı koşabilir. Yavaş yavaş toparlanan Çelikman(8) M.Kaya ile üst sıraları zorlayabilir. Şahinşevket(3) için çok iyi koşacak duyumu aldım. Alemin Kralı(1) tatminkar formuyla sürpriz yapabilir.

3.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Light Of Darkness(8) denk rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Fit duruma devam eden Megaloman(2), Karataş ile favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Ankara’dan gelen Sailor Kingdom(6) Kocakaya ile sürprizi gerçekleştirebilir.

4.AYAK: İlk startına uzun süredir muntazam hazırlanan Rambay(4) için antrenörü Ümit Bekmezci’de geçilmez gözüyle bakıyor. Sahibi Arek Hoca’ya buradan selamlarımı iletir ve bol şanslar dileyerek günün teki olarak öneriyorum.

5.AYAK: Cumhuriyet Koşusu’ndan yorgun dönmemiş ise Sürgüntay(9) için çok kolay bir yarış olabilir, sadece favori olarak öneriyorum. Balalayka(4) bu kez ideal mesafesinde birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Niğbolu(7) süper forma ulaştı. Selimabi(8) A.Çelik ile farklı koşacak. Aslansoylu(3) ve Arifço(2) günün bombaları olur.

6.AYAK: İlk startında da belirttiğim gibi geçen sene 700 Bin TL’ye alınan Sancar(12) hayatının ilk yarışında klasını konuşturup kolay kazanmıştı. Şampiyon Sakarbaşı ile tam kardeş olan Kocapolat(9) sentetik pistte 2’de 2 yapmıştı. Baş Hükümdar ile anne kardeş olan Chris Bey(7) çok iyi hazırlıklarıyla üst sıraları zorlar. Yükselabi(10), Muzobaba(1) ve Beşkazalı(5) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 1-9-6
2.Ayak: 7-9-10-8-3-1
3.Ayak: 8-2-6
4.Ayak: 4
5.Ayak: 9-4-7-8-3-2
6.Ayak: 12-9-7-10-1-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four − one =

Güncel Yorumlar