28 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir——ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bursa kumunda farklı koşan Ünlüoğlu önde kuracağı sert temposuyla çıktığı gibi bitirebilir. Süratli gidecek koşuda sonlarda mermi gibi sprint atacak olan Queen of Proti ile İzmir’den çok iyi durumda gelecek olan King Man Go ikilisi birinciliğe ortak olabilir. Çok iyi hazırlanan Honorable A.Çelik ile hata affetmez. Etkili formuyla Beyondredemption mesafesinde üst sıraları zorlayacaktır.

2.AYAK: Son startında uzun mesafeden etkilenen Relaxekürisinin yardımı ile ilk şans verdiğim isimdir. Formunda önemli gelişmeler olan Iron Foot denk grupta ikinci şans verdiğim isimdir. Efaristo ve Ilsa In Versaill daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Son startını bu pist ve mesafede kazanan Stem Cells fit durumuyla çıktığı gibi bitirebilir. İlk startında klasını konuşturan Tell Me Boy artan form ve tecrübesiyle birinciliğe ortak olabilir. Angel of Love, Like The Stars ve Tivatlı daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Süper forma ulaşan Kardeşcan yine ilk şans verdiğim isimdir. Çok iyi hazırlık dönemi geçiren Bestekar dinçlikle birinciliğe ortak olabilir. Bu ikili önde erken kapışırsa formu iyi olan Özbilden devreye girebilir.

5.AYAK: Şampiyon Call to Victory ile tam kardeş olan Fell The Victory artan form ve tecrübesiyle vasat rakiplerine üstünlük sağlayacaktır.

6.AYAK: Harikulade tatminkar formuyla vasat grupta bir adım önde görünüyor. Formunda önemli gelişmeler olan Kırımefesi beklenen çıkışını gerçekleştirebilir. Kayalaska, Badinhan, Oğlum Kübeş ve Bükentay sırasıyla şans verdiğim diğer safkanlardır.

1.Ayak: 7 9 8 5 3
2.Ayak: 5 1 7 8
3.Ayak: 8 5 7 3 6
4.Ayak: 6 5 4
5.Ayak: 4 tek
6.Ayak: 3 10 2 6 7 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 2 =

Güncel Yorumlar