28 Aralık Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini–ÜCRETSİZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Burun farkı ile birinciliği rakibine kaptırdığı son yarışı ardından koruduğu güzel formu ile 5-OVER CLOUDS yine denk grupta lehine mesafede özlediği birinciliğe kavuşabilir. Aradan sonra açıklarını kapattığını gösterdiği ikinciliği ile göz dolduran 4-ATEŞİN KANATLARI uygun grupta fotoyu önde geçebilir. Tabela dibinde bitirdiği son iki yarışında yeşil ışık yakan 6-BALBALILILI bu iki safkanın en ufak hatasında devreye girecektir. Gördüğü yarışlarla kodisyon açığını kapatan 2-HAS ağır kilodan etkilenmezse rakiplerine zor anlar yaşatabilir. 9-BLEWUS ve 7-LEWANDOOWSKI ilk ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimler.

2.Ayak: Eksik olmasına rağmen iki yarıştır tercih edildiği uzun mesafeli yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 3-UÇAN ABLA bu kez yatkın olduğu mesafede fotoyu önde geçebilir. Özlediği birinciliğe kavuştuğu yarışı ardından muhafaza ettiği güzel formu ve son yarışında değişen takısı yine tercih edilen 7-MOR YAĞMUR bir kez daha rakiplerini avlayabilir. Uygun rakipleri yanında 2-TUMBULAĞAM hataları lehine çevirebilir. 1-CEVAHİRTAY ve 6-KARAVAŞ grubun diğer formda isimleri.

3.Ayak: Form ve şanslarını yakın gördüğüm isimlerden 7-SANCAKTAR, 1-EMİRSOY, 3-BERENGÜL ve 4-SURŞAHİNİ bu zevkli mücadelede kuponlara birlikte yazılmalı derim.

4.Ayak: Çim kum ayırt etmeden fotoyu önde geçtiği yarışlarında bir kez daha iyi kumaşını ortaya koyan 1-EMİNADAM ve ezeli rakibi formda 8-SAFARİ bu ayakta yeterli olacaktır.

5.Ayak: Maiden 3 yaşlı dişi Arap taylarına ait bu koşuda start aldığı yarışlarında bir türlü fotoyu önde geçemese de bu kez ilgililerinin de artık kazanmanın zamanı geldi dedikleri 5-GÖKÇEKENT’i banko önereceğim.

6.Ayak: Handikap 15 dişi İngiliz safkanlarına ait günün son ayağı ise sürpriz duyumlar aldığım bir koşu. Gelen duyumlar ve yaptığım araştırmalarda ön plana çıkan isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

1.Ayak: 5-4-6-2-9-7
2.Ayak: 3-7-2-1-6
3.Ayak: 7-1-3-4
4.Ayak: 1-8
5.Ayak: 5
6.Ayak: 7-6-2-1-3-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + seventeen =

Güncel Yorumlar