28 Ekim Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Diyarbakır 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Stili rakiplerine rağmen ideal mesafesinde yarışacak olan El Fuego(7) bilinen sert temposuyla bir solukta bitirebilir. Bu safkan stili rakiplerinden olumsuz yönde etkilenmesi halinde sonlarda sıkı gelecek olan Aral Bey(5) devreye girebilir. Zaman zaman tatminkar yarışlar sergileyen Arbedaşlı(8), çok uygun kilosu ve çıkışa geçen aprantisiyle daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Son iki startı Şartlı.3 olan Fırtına Velican(2) tatminkar formuyla uygun rakiplerine üstünlük sağlayacaktır. Ben riske giriyorum ve tek olarak öneriyorum.

3.AYAK: Her hafta farklı bir tayın geldiği bu grupta temkinli olup, çok safkana şans verilmelidir. Ahmetli(2) yarış kazanıp moral buldu, ilk şans verdiğim isimdir. Günbenimgünüm(1)’ün son startına anlam veremedi, N.Altın ile birincilik mücadelesi verir. Yine son koşusu ölçü olmayan Çetebaşı(3), denk grupta üst sıraları zorlar. Sürekli aşama kaydeden Win Green Win(4), denk rakiplerini avlayabilir. Aras Aras(5) ve Ehriman(9) koşuda sürpriz şansı verdiğim isimlerdir.

4.AYAK: Tırnağının ucuna gelen ve bu mesafede grupta en iyi bitiriş derecesine sahip olan Geyikli(5) F.Yardımı idaresinde birinciliğin en güçlü adayı olup, ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. İstanbul’da tatminkar koşuları sonrası rotayı Doğu’ya kıran Alto(3) bilinen seri stiliyle favoriye ilk rakip olur. Galloping Sultan(9) tatminkar formu ve yetenekli aprantisiyle hata affetmeyecektir.

5.AYAK: Hedefe Koş(11) önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir, ben ilk şansı veriyorum. Fit durumu devam eden Kralınadamı(5) ile Yıldızabakan(4) birinciliğin diğer güçlü adaylarıdır. Cibek Oğlu(3) sonlarda sıkı gelecek. Moskovaateşi(6) ve Sabrinin Atı(8) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Oldukça zor ve karışık görünen Maiden’ın son ayağında koşu sürpriz veya bomba bitebilir. Yabar Ağa(6), Maviçuha(4), Cellat(2), Pınarbaşı(10) ve Umudum(12) imkanlar ölçüsünde şans verdiğim taylardır. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 7-5-8
2.Ayak: 2 tek
3.Ayak: 2-1-3-4-5-9
4.Ayak: 5-3-9
5.Ayak: 11-5-4-3-6-8
6.Ayak: 6-4-2-10-12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 15 =

Güncel Yorumlar