28 Kasım İzmir İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İzmir 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: İlk startına oranla daha hazırlıklı görünen Kanmantay(6), artan form ve tecrübesiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. İyi durumu devam eden Kuldostu(1) sıkletine rağmen favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

2.AYAK: Son koşularına oranla uygun rakiplerinin yanında start alacak olan Kaizbert temsilcisi Aşkyolu(1)’nun üstün süratiyle beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

3.AYAK: Takip atım olan Yeşilgözlüırmak(12) etkili formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Kaizbert temsilcisi It May Rain(2) pist ve mesafesinde birincilik mücadelesi verir. Önde kuracağı sert temposuyla Su Melek(7) çıktığı gibi bitirebilir. Zaman zaman etkili olabilen Süerdem(6) mesafesinde üst sıraları zorlar. Landing(4), Marengo(15), Ellibeş(9) ve Özdoğa(5) bu zorlu koşuda şans verdiğim diğer safkanlardır.

4.AYAK: İstanbul’dan çok iyi durumda giden Huma Sultan(9), uygun rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Kafkas Beyi(4) denk rakipler yanında ikinci şans verdiğim isimdir. Crazy Lion(8) iyi hazırlıklara sahip. King Jackson(5) ve Asia San(7) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Performans olarak grupta ön plana çıkan Uçanyumak(14) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Defnegül(3) ve Sekintan(12) ikilisi rakipleridir.

6.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Starry Night(5) muntazam idmanlarla formunu devam ettirdi, bu grupta da ilk şansa sahiptir. İzmir pistindeki ilk startı tatminkar olan Navona(9) uygun kilosuyla ikinci şans verdiğim isimdir. April Blessing(7) bu kez dişine göre rakiplerinin yanında. Sumatra(1), Mestan Efe(2), King Pinto(4) ve Living For Love(8) sırasıyla şans verdiğim diğer safkanlardır. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 6-1
2.Ayak: 1
3.Ayak: 12-2-7-6-4-15-9-5
4.Ayak: 9-4-8-5-7
5.Ayak: 14-3-12
6.Ayak: 5-9-7-1-2-4-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × one =

Güncel Yorumlar