29 Aralık Diyarbakır İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Diyarbakır Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Akın Oğlu(6), bu mesafede de grupta en iyi bitiriş derecesine sahip. Dilbağı takıldıktan sonra 2’de 2 yapan Kordemir(2) stili rakiplerine rağmen yine çok şanslı olur. Takip atım olan Birden Bir(10), uygun kilosuyla yine üst sıraları zorlar. Siverfong(5) ve Çevik Girl(7) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Tatminkar yarışı sonrası daha da iyi duruma gelen Shehzade(10), sıklet avantajıyla çok şanslıdır. Formunda önemli gelişmeler olan Mihribankaya(6), çıkışa geçebilir. Oğlumejder(4) tatminkar formu ve sprinter yapısıyla hata affetmez. Özlatika(8) ve Remilikız(2) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: İlk üç startındaki performansı bu rakipler için yeterli görünen Dejnikli(5) maiden’a veda etmesini beklediğim isimdir.

4.AYAK: Ekürilerden Tilki(10) tatminkar formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Ova Kartalı(8) F.Yardımcı idaresinde birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Cibek Oğlu(1) ve Canım Çidem(11) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Gördüğü yarışlar sonrası iyi duruma gelen Can Titanic(9) F.Yardımcı’nın tercih etmesiyle ilk şans veridğim isimdir. Son startı tatminkar seri safkan Alaybey(4) önde boş kalırsa çıktığı gibi bitirebilir. Tavlu(3) ve Koçovalı(2) üst sıraları zorlayabilecek diğer safkanlardır.

6.AYAK: Adana pistindeki son startında sert rakipler yanında bekleneni veremeyen Kenanhan(2) uygun grupta çıktığı gibi bitirebilir. Kaizbert temsilcisi Demirdalga(5) tatminkar yarışı daha da iyi duruma geldi. Dicle Rüzgarı(3) bu aralar fit durumda. Kaçer Kızı(4) ve Diyapirim(9) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 6-2-10-5-7
2.Ayak: 10-6-4-8-2
3.Ayak: 5
4.Ayak: 10-8-1-11
5.Ayak: 9-4-3-2
6.Ayak: 2-5-3-4-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 3 =

Güncel Yorumlar