29 Ekim Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Koşunun yüksek tempoda geçecek olması lehine görünen Sudoku(6) anne tarafından efsane Fairson ile akraba olup, 1 kez start alıp kazandığı klas pilotu G.Kocakaya ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Yenilmez gibi üstün süratli bir safkanın anne kardeşi olan Lady Venüs(7)’ü bu kez A.Çelik daha iyi tanıyacak olup, favoriden rövanşı alabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Hibiscus(3) sprinter yapısıyla yine üst sıraları zorlar. Maiden yarışını kolay kazanan Silent Wave(5) ile Bursa’dan çok iyi durumda gelecek olan Miss Pearl(1) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Dişi Tay Deneme koşusunda tabelaya yakın bitirdiğinden beri takibimde olan Legend Of Love son iki startında kazanarak beklenen çıkışını yapmış oldu. Muntazam idmanlarla formunu devam ettiren yetenekli kısrak yine beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir.

3.AYAK: Son startında denendiği dilbağı takısı nedeniyle daha 800’lerde dama diyen Osman Baba(7) son bir şans vereceğim. Zorda olsa kazanarak moral bulan Baba Hancı(4), sıkletine rağmen etkili formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Sun of Day(3) tırnağının ucunda ve koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünüyor. Panchmahal(2) iyi hazırlıkları ile üst sıraları zorlar. Erenefendi(6), Harunhan(5) ve High Pressure(1) ile bu ayak rahat izlenilmelidir.

4.AYAK: Son 3 startında üst düzey performans sergileyen Hızlı Ahmet(2) devam ettirdiği güzel formuyla birincilik serisine devam edecektir. Tekrar S.Kaya ile buluşan Bosna Hersek(1) ezeli rakibinin eksik koşması halinde devreye girebilir.

5.AYAK: Huriye Kızı(7) için ayağına çabuk bilgisini aldım, çıktığı gibi bitirebilir. Uzayhan(4) ve Beykız(6) hazırlık olarak noksansız görünen isimler. Yİğithanbey(5), Kumma(2), Tekinzade(3) ve Princess Ice(8) bu zorlu şartlı.1’de şans verdiğim diğer taylardır.

6.AYAK: Kaizbert temsilcilerinden Tekkurşun(5) önde boş kalacağından çıktığı gibi bitirebilir. Son startında uzun mesafeden etkilenen Tumbul Çiçeği(1) ile yine son koşusunda mesafe uzun gelen Sevinsevil(9) ikilisi favoriye rakiplerdir. Sinoplu Merve(4) ve Hayırlı Kız(2) etkili formlarıyla daha sonraki ihtimallerdir.

2.ALTILI GANYAN

1.Ayak: 6-7-3-5-1
2.Ayak: 3 tek LEGEND OF FIRE
3.Ayak: 7-4-3-2-6-5-1
4.Ayak: 2 tek HIZLI AHMET
5.Ayak: 7-4-6-5-2-3-8
6.Ayak: 5-1-9-4-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =

Güncel Yorumlar