29 Eylül Ankara Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—735-tl şablonda var—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

1.Ayak 8—–7-2-5—–9
2.Ayak 3-8-2-5-4-6-1
3.Ayak 5——3-2
4.Ayak 3—–1-7-2-6
5.Ayak 2-6-4-5-1
6.Ayak 10—-9-5-1-4-3

1.AYAK: Kariyer kazancı 2 milyon olan Ulubaş isimli nadide kısrağın anne kardeşi olan Yiğitbatuhan(8) bir Kaizbert temsilcisi olup süper hazırlıkları ile birinciliğin en güçlü adayıdır. Tay yarışı diye at yazmak isteyenler şablonumdaki sıralamayı değerlendirsinler.

2.AYAK: Lualua(3) startta fazla oyalanmaz ise denk rakiplerini avlayabilir. Son koşularının rövanşına çıkacak olan Kalkandereli(8) ve Cavaradossi(2) ikilisi birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Yarış kazanıp moral bulan Maicon(5) sprinter yapısıyla yine üst sıraları zorlar. Cambaz(4) lehine mesafesinde üst sıraları zorlar. Şahin Han(6) geçen uzun mesafeden etkilenmişti, bu kez farklı koşar. Formunda önemli gelişmeler olan Solid Brothers(1) sürprizi gerçekleştirebilir.

3.AYAK: Hasafet gibi klas bir safkanın anne kardeşi olan Popular City(5) her geçen gün iyi duruma gelmekte. Uyum sağladığı başarılı binicisiyle denk rakiplerine üstünlük sağlayacaktır.

4.AYAK: Kaizbert’in flaş temsilcisi Orhunkaan(3) süper formuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Yine bir Kaizbert yavrusu olan Hedefigör(1) ilk kez çıkacağı çim pistte birincilik mücadelesi verir. Tek çim yarışında birinciliği bulunan Başrol(7) ihmale gelmeyecektir.

5.AYAK: Kısa ara sonrası itina ile hazırlanan Charlatan(2) denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Ara sonrası iki yarış gören John Coffey(6) sıklet avantajıyla favorinin ilk rakibi olur. Romolo(4) bu aralar çok iyi form tuttu. Juno Moneta(5) arka arkaya kazanmıştı, bu grupta da üst sıraları zorlar. Kilosu ağır görünse de önde sert tempoda kaçacak olan Karabayırlı(1) daha sonraki ihtimaldir.

6.AYAK: Ankara kumunda sıkıştırılmadan yarış gösterilen Özerdinç(10) çok iyi hazırlıklarla gireceği bu sınavında önemli sıklet avantajıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Uzun tedavisi sonrası katıldığı ilk yarışını beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Lord(9) bu mesafede de çıktığı gibi bitirebilir. Sonlarda sıkı gelecek olan Fahrenheit(5) A.Çelik ile denk rakiplerini avlayabilir. Lehine dönen mesafesinde Boztepebeyi(1) iyi hazırlıklarıyla üst sıraları zorlayacak diğer bir isimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × five =

Güncel Yorumlar