29 Eylül Kocaeli Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

1.Ayak 6-4-1-8-7-2-3
2.Ayak 1——-5-9-3-4-
3.Ayak 1-4-7-—-6-3-5
4.Ayak 10——-4-8-7-11-6-3
5.Ayak 13-16—6-3-12-8-15-9
6.Ayak 4—–3-7-2—H

1.Ayak 10——-4-8-7-11-6-3
2.Ayak 13-16—6-3-12-8-15-9
3.Ayak 4—–3-7-2—H
4.Ayak 2-7-3—-10-9-8-6
5.Ayak 1-8-9-5——7-4
6.Ayak 7 tek—-14-4-16-8-3

1.Ayak: Bursa’da hayatının ikinci startında rakiplerine fark atarken iyi kumaşını ortaya koyan 10-HASTİKAĞA’yı sertleşen gruba rağmen cazip tek arayanlara önereceğim. Bu safkanın kötü koşması halinde çim kum ayrıt etmeden kazandığı son iki startında göz dolduran 4-HÜR UÇAN, formunu bulan 8-TOPUKLU EFEM, fit durumdaki 7-YALVAÇHAN, İstanbul’dan iyi durumda gelen ve ilk kez çıkacağı kaba kumda göz ardı edilmemesi gereken 11-KOTKU başta olmak üzere 6-KIZILOĞLUM ve 3-CANKATAN devreye girebilecek isimlerdir.

2.Ayak: Son yarışında bekleneni veremese de iyi durumdaki 13-ATEŞGEÇİRMEZ ve bir süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 16-İŞİN ASLI ikilisi ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Sürprize açık olan bu koşuda Kocaeli’den gelen cazip duyumlarla oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

3.Ayak: Kısa aradan sonra tabelayı tamamladığı son yarışı galop niyetine gelen 4-BIRAKIN GİTSİN artan kondisyonu ile denk güçteki rakiplerini avlayabilir. Önceliği bu safkana vereceğim. Hatta ekonomik kuponlarda cazip tek olarak da görüyorum. Uzun aradan sonra start aldığı son yarışında tabelaya yakın bitirirken iyi durumda döndüğünü gösteren 3-DARK MASTER, ilk kez çıkacağı kaba kumda ve ters pistte mutlaka şans verilmesi gerektiğine inandığım 7-BEYKOZ ve eski formundan uzak olsa da ahır ekibinin bugün farklı koşacağız dedikleri 2-SARPERHAN bu safkana rakip önereceğim isimler.

4.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı İngiliz taylarına ait günün dördüncü ayağında idman pistinde öne çıkan taylardan 2-BELLE ISLE, 7-POCO POCO ve 3-KILLER QUEEN kulağıma gelen isimler. Lusinga’nın anne kardeşi hazır durumdaki 10-ZILLION SUN, idman pistindeki formunu yarışına taşırsa 9-WORKING GIRL, kuma yatkın orijini ile 8-SMALL FLIGHT ve sürpriz beklentisi yüksek 6-NOBLE GIRL bu ayakta daha sonra sırası ile şans vereceğim taylar.

5.Ayak: Sorunları giderildikten sonra start aldığı yarışında aradan kazanarak dönen 1-CAN DADAŞ dişine göre rakipleri yanında yarışı forse ederek yine kazanmayı bilecektir. Bu tip mesafelerde boş geçmeyen ihtiyar kurt 8-HOSLİ, kısadan uzuna dönecek olsa da mesafe ayırt etmeyen iyi durumdaki 9-RUN FOR THE SUN ve son yarışında hayal kırıklığı yaşatsa da ahır ekibinin farklı koşar dedikleri 5-PERFECT RUNNER bu safkanı yakın rakip olabilecek isimler. Daha geniş kuponlarda ise 7-SUMEL HAN ve 4-KING OF THE SUN mutlaka ilave edilmeli.

6.Ayak: Pist ayırt etmeden ikiliden düşmediği son iki startında nedenli formda olduğunu gösteren 7-SUNGURLU denk rakipleri yanında banko önereceğim isim. İstanbul sentetik pistte tabelayı tamamladığı son yarışında dikkatleri üzerine çeken 14-CANDANBEY, uzun aradan sonra galop niyetine gelen yarışı ardından Kocaeli’ne çok iyi durumda gelen 4-TONYA, kısalan mesafe lehine olan 16-ÇOK YAKIN ve 8-ERENBİLGE ile bekleneni veremediği son yarışı ölçü olmayan iyi durumdaki 3-ABHER bu safkana rakip arayanlara önereceğim isimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × five =

Güncel Yorumlar