29 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen Vivaldi Storm(6) denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Ankara’dan fit durumda gelecek olan Sun Time(4) stili rakiplerine rağmen birincilik mücadelesi verir. Son startını harika sprinti ile kazanan Josephine(11) ile ağır kilolara alışık olan Yamanbey(2) ikilisi üst sıraları zorlarlar. İyi hazırlıklar yapan Doğu Prensi(9) ile yarış gören Ginger Snap(7) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: İki altılı ganyanında kaderini belirleyecek olan bu zorlu ve sürprize müsait koşuda kilo farklılıkları güçleri dengelemiş durumda. Ben hepsi yaparak en cazip olanın kazanmasını bekleyeceğim.

3.AYAK: Ankara çimindeki sürat koşusunda üst düzey performans sergileyerek Halis Karataş’ı adeta mest eden Alihan(6) süper formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Demir at lakabını alan Sharpa(3) güzel formuyla yine birincilik mücadelesi verir. Bu ik at ufak ve ekonomik kuponlar için yeterli olur. Ulan Bator(4) çok iyi durumda ve mesafesinde hata affetmez. Yamanlarbeyi(5) ve Hawking(1) koşuda söz sahibi olabilecek diğer klas isimlerdir.

4.AYAK: İkinci ayak gibi zor ve sürprize müsait bir koşu, temkinli olmakta yarar var. Behramkale gibi başarılı bir safkan ile anne kardeş olan King Leonidas(6) ilk startına çok iyi hazırlandı ve sahada herkesin dilinde. Excevation(10) son startında ciddi kapandı, Bursa’dan hazır gelecek. İlk startında olumlu izler bırakan Runner of Darkness(9) artan form ve tecrübesiyle rakiplerini avlayabilir. Şablonumda sırasıyla önerdiğim diğer taylar imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir.

5.AYAK: Çaldıran Koşusu’da fazla bekleme yaptığı için hücumda geç kalan Gülüm Osman(2)’ın ilgilileri cezayı Hışman Çizik’e kestiler. Ankara pistinde çok iyi hazırlanan yetenekli tay değişen pilotuyla kazanmasını beklediğim isimdir.

6.AYAK: Son startını kolay kazanırken eski havasını bulduğunu gösteren Folgore(7)’nin pist ve mesafesinde yine birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 6 4 11 2 9 7
2.Ayak: Hepsi
3.Ayak: 6 3 ,,, 4 5 1
4.Ayak: 6 10 9 11 7 2 8 13
5.Ayak: 2 tek
6.Ayak: 7 tek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + nine =

Güncel Yorumlar