30 Aralık Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Günün ilk ayağında yükselen form grafiği ile göz dolduran 7-BAY ROSSI ve son yarışını kesinlikle ölçü almadığım iyi durumdaki 3-DRONGO, ikinciliklerinin ardından muhafaza ettiği güzel formu ile 4-GALLOP TO WIN başta olmak üzere 6-BABİŞKO, 5-SUPERFAST ve 1-BALIKÇI FAİK bütçelere göre sırası ile kuponlara yazılmalı.

2.Ayak: Ahır ekibinin çok güvendiği 1-GOLDEN LION müsait grupta bencede üst sıraların şanslı isimlerinden. Formunu bu grup için yeterli bulduğum 8-RED REBEL’de koşuya ağırlığını koyacaktır. 7-MILLON DOLAR MAN ve 9-CAMPS BAY hata affetmeyecek isimler. Geniş kuponlarda ise 10-HAS YAĞIZ ile 5-TEXAS MAHİR mutlaka ilave edilmeli.

3.Ayak: Tabelayı tamamladığı son yarışında tüm dikkatleri üzerine çeken 3-YURTTAY lehine olan mesafede cazip tek olarak önereceğim.

4.Ayak: Uygun rakipleri bulduğu Elazığ pistinde 2-CAYMAZ’da bir diğer cazip tek olarak önereceğim safkan.

5.Ayak: Günün beşinci ayağında ise 4-GEDİZKAYA, 6-LİZGE, 5-OVA BEYİ, 7-MELİKHAN ve 8-PARLAKMÜCEVHER denk güçte safkanlar olarak bu ayakta kuponlarda bulundurulması gereken isimler.

6.Ayak: Yeni ilgililerinde sorunlarının giderildiğini öğrendiğim 4-VARNA’dan bu ayakta bomba bekleniyor. Artan formu ile göz dolduran 3-HADRAKIZ ve son yarışına nispeten daha uygun grupta 8-JEREED bu ayağın şanslı isimleri. Yakın ara ikinciliği ardından koruduğu güzel formu ile 9-MÜRÜLÜ’de bu ayağın kapaması olacak isimdir.

1.Ayak: 7-3-4-6-5-1
2.Ayak: 1-8-7-9-10-5
3.Ayak: 3
4.Ayak: 2
5.Ayak: 4-6-5-7-8
6.Ayak: 4-3-8-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 1 =

Güncel Yorumlar