30 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son startında sert gruptan etkilenen Acıdilli Fatih(3) dengi rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Bir önceki startını kazandığı pilotuyla Yoldaşhan(5) sprinter yapısıyla birinciliğe ortak olabilir. Arslanturbo(4) stili rakiplerine rağmen izmir pistinde iyi hazırlanmış. Kanama problemi giderilen Hergele(9) uygun kilosuyla hata affetmez.

2.AYAK: Sentetik pistteki son startını tekrar ederse Gubaz(9) çok şanslı olur. Lehine dönen mesafesinde Özgürfatih(11) ikinci şans verdiğim isimdir. Fırtınakasım(8) ve Yolkıran(4) ikilisi denk grupta üst sıraları zorlarlar. Iyi duyumlar aldığım Neşetim(12) mutlaka değerlendirilmeli. Şablondaki diğer safkanlar imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir.

3.AYAK: Klas safkan Bitcoin ile tam kardeş Litecoin(6) ile şampiyon Cooger’ın tam kardeşi Cagner(1) ikilisi bu ayak için yeterli olacaktır.

4.AYAK: Süper formu devam eden Malones(2) hemcinslerinin yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Flashing Girl(1) ve Prior(8) ikilisi hata kollayacaktır.

5.AYAK: Usta bir ekip tarafından itina ile hazırlanan My Billionaire(7) pist ve mesafesinde kazanmasını beklediğim isimdir.

6.AYAK: Takip atımız Free Bird(9) bu kez Kocakaya idaresinde farklı koşacaktır. Adana’dan geldikten sonra bu pistte gördüğü yarışı tatminkar olan Kıvanç(6) için idman jokeyi arkadaşım kazanır bilgisini verdi. Centenario(11) iyi durumunu yavaş yavaş idmanlarına yansıtıyor. Yellow Stone(14) idman pistinin yıldızlarından, her an çıkışa geçebilir. Mersinli(2), Khan of The Sea(1) ve Via Veneto(4) sırasıyla şans verdiğim diğer safkanlardır.

1.Ayak: 3 5 4 9
2.Ayak: 9 11 8 4 12 6 5 3 1 2
3.Ayak: 6 1
4.Ayak: 2 1 8
5.Ayak: 7 tek
6.Ayak: 9 6 11 14 2 1 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =

Güncel Yorumlar