30 Kasım Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Son yarışınde bekleneni veremese de devam eden etkili formu ile TOPUKLU EFEM, kazandığı yarışları ardından koruduğu güzel formu ile eküri avantajlı BARLIKEFE, son yarışlarını tatminkar bulduğum ARZU GELİN, ahır ekibinin grup müsait dediği ve bu kez etkili pilotu ile start alacak olan ULUÖZ ve Bursa pistinde ters kaba kum ile tanıştığı son yarışını beğendiğim ANIL ABİ ilk ayakta ayırt etmeden sırası ile önereceğim isimler.

2.Ayak: 3 yaşlı dişi Arap taylarına ait bu ayakta tabela içerisinde yer bulduğu son yarışında dikkatleri üzerine çeken ve üzerine koyduğu formu ile öne çıkan isim BENİM KAYAM. İkinciliğinin ardından bugün daha da iyi durumda gireceği bu koşuda CİHANIN GÜLÜ bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır. MEYSECAN tırnağının ucunda gezmeye devam ediyor. ŞENYÜCE ve ALTIN KAPLİ daha sonraki ihtimaller.

3.Ayak: Kısa bir süre geri alınsa da idmanda ve hazır durumdaki BERENGÜL müsait grupta dinçlikle fotoya uzanacak diyor ve günün banko ismi olarak önermek istiyorum.

4.Ayak: Günün dördüncü ayağında ise form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden PEAKY BLINDERS, KURTAR KIZ, ATOMAY ve WORKING GIRL’i kuponlara ayırt etmeden yazın derim.

5.Ayak: Başarılı yarışlarının ardından muhafaza ettiği etkili formu ile benzer rakipleri yanında BABAAROS’a mesafesinde ilk şansı vereceğim. Formunu bu grup için yeterli bulduğum OĞLUM BARIŞ en ufak hatayı affetmeyecektir. Bir üst grupta tabela dibinde bitirdiği son yarışını tatminkar bulduğum STAR RUBY bu kez üst sıraları zorlayacaktır. Bu koşuda sürpriz arayanlara dinçlikle mesafesinde rakiplerinin hatasını en iyi şekilde değerlendirir duyumlarını aldığım BLACK ADLER’i önereceğim.

6.Ayak: Günün son ayağında ise İzmir’den formda gelen ve bu kez daha müsait grupta FATİHİNGÜLÜ’nü kazanmaya yakın görüyorum. Son yarışında geçildiği rakibi Altınzele’den bugün yine eküri avantajını iyi kullanırsa EĞİLCE’nin rövanşı alır duyumlarını aldım. İstanbul sentetik pistte tabelayı tamamladığı son yarışında tüm dikkatleri üzerine çeken ve mesafe ayırt etmeyen NALEZEN için grup müsait sürpriz yapar duyumları var. SÜSLÜ HANIM ve ALTIN ZELE ise bu ayakta ihmal edilmemesi gereken isimler.

1.Ayak: 6-4-3-1-7
2.Ayak: 4-5-12-13-1
3.Ayak: 4
4.Ayak: 4-3-1-2
5.Ayak: 5-6-2-1
6.Ayak: 5-7-8-1-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − sixteen =

Güncel Yorumlar