31 Aralık İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSİZ

Osman Yılmaz’ın İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Son yarışında bekleneni veremese de bugün daha uygun sikleti ile 5-Ceylinsu ilk şans vereceğim isim. Mesafe ayırt etmeyen hafif kilo avanajına da sahip formda 7-İradeli Yıldız’da birinciliğin güçlü adaylarından. 8-Rüzgarberk yine uygun grupta en ufak hatayı affetmez. Son yarışında dikkat çeken 6-Ananiya ihmale gelmeyecek bir isim.

2.Ayak: Ağır kilolarından etkilenmedikleri takdirde 2-Paramparça ve 3-El Patron ikilisi bu ayakta öne çıkan safkanlar. Art arda tabelada yer aldığı yarışları ile nedenli formda olduğunu gösteren 5-Speed Force ve mesafe ayırt etmeyen formda 6-Helbent bu iki ismin yakın takipçileri olurlar.

3.Ayak: Form ve kalite olarak üstün isimlerden 4-Kocaoğlan, 3-Hızlı Ahmet ve 5-Onarbey bu ayağın kapaması olacak isimler.

4.Ayak: Maiden 2 yaşlı İngiliz taylarına ait bu ayakda grubun tecrübeli ve istikrarlı isimlerinden 1-Boukephalus bir aksilik yaşamazsa bugün birincilikle tanışabilir. Ahır ekibinin bugün gerçek gücünü ortaya koyar dedikleri 5-Power Of Han ve son yarışında dikkatleri üzerine çeken 6-Tunçstar bu safkanın ciddi rakibi olacak isimlerdir.

5.Ayak: Bu grup için yeterli formu ile 1-Darkin, hafif kilo avantajlı iyi durumdaki 9-Atlashan ve son yarışında geçildiği rakibi Darkin ile bugün eşit kiloda rövanşı alır duyumları aldığım 2-Black Panther ayırt edilmeden birlikte yazılmalı.

6.Ayak: Birincilikle tanıştığı yarışı ardından koruduğu etkili formu ile bugün kısalan mesafeye rağmen 4-Gürdenli yine fotoyu önde geçebilir.

1.Ayak: 5-7-8-6
2.Ayak: 2-3-5-6
3.Ayak: 4-3-5
4.Ayak: 1-5-6
5.Ayak: 1-9-2
6.Ayak: 4

One Response

  1. Osman yılmaz her kimsen abi gerçekten tahmin yapmaktan vazgeç o kadar başarısız yorumların oluyor ki ali saçan gurubuna zarar veriyorsun. Gerçekten ama ya hızlı ahmet i bile tek veremiyorsun ve dünkü oyununa bakar misin 2 de kalıyor çok yazik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + two =

Güncel Yorumlar