31 Aralık Kocaeli İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—-ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kolay ve dereceli kazandığı yarışı sonrası muntazam idmanlarla formunu devam ettiren Eymenağa(4), pist ve mesafesinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Kısa tedavisi sonrası gördüğü yarışında nefes yönünden etkilenen Babacandır(6), iyi hazırlandığı bu sınavında favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

2.AYAK: Son startını kolay kazanan Mister Bond(4) fit durumuyla ilk şans verdiğim isimdir. Bu kez ideal mesafesinde yarışacak olan The Last Lion(6), normale dönen sıkletiyle ikinci şans verdiğim isimdir. Yine kilosu normale dönen Aliço(7), en ufak bir hatayı affetmez. Yarış kazanıp moral bulan Turgaybaşkan(10) stili rakiplerine rağmen yine çıktığı gibi bitirebilir. My Little Knight(11) ve Rasim Kaptan(8) ikilisi sürprizlerim.

3.AYAK: Artan kilosuna rağmen T.Yıldız avantajı bulunan İztan(3) denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Kuğu Güzeli(7), ikinci şans verdiğim isimdir. Bir önceki yarışını kazandığı aprantisiyle Manidar(1) sevdiği tempo yarışında üst sıraları zorlar. Özbilgin(2) tatminkar formuyla kollanmalı. Şablondaki diğer şans verdiğim isimler imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir.

4.AYAK: Bursa’dan çok iyi durumda gelecek olan Güneşkız(6) önde kuracağı sert temposuyla yine çıktığı gibi bitirebilir. Pixy(1) kilosuna rağmen rakiplerini çok uygun. Brave Baby Girl(2) ve Poco Poco(7) koşuda söz sahibi olabilecek diğer taylardır.

5.AYAK: Yarış görüp nefes açan kalite safkan Özekan(1) etkili olduğu Kocaeli kumunda kazanmasını beklediğim isimdir.

6.AYAK: Sürekli aşama kaydeden Cihanpehlivanı(3) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. İyi durumdaki Zıvarıklı(13) ve Dorukurt(5) ikilisi hata affetmeyecektir. Bol şanslar dileğiyle…

4-6
4-6-7-10-11-8
3-7-1-2-6-8-9-10-5-4
6-1-2-7
1 tek ÖZEKAN
3-13-5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + 18 =

Güncel Yorumlar