31 Ekim Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bu kez kilosu normale dönen Airman sevdiği tempo yarışında çıktığı gibi bitirebilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Puro sıklet avantajı ve H.Çizik ile birinciliğe ortak olabilir. Tırnağının ucuna gelen White Spear yine üst sıraları zorlar. Allora ve My Pride daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Önde sert tempoda kaçacak olan Ünlühan mesafesinde çıktığı bitirebilir. Start sorunu nüksetmez ise Bruce Wayne sprinter yapısıyla yine birincilik mücadelesi verir. Kısa süre istirahat ettirilen Spartacus denk grupta hata affetmez. Obrada stili rakiplerine rağmen fit durumda. Zanapalı ve Karaderviş ile bu ayak rahat izlenilmelidir.

3.AYAK: Luxor temsilcisi Skyline çok iyi duruma geldi. Pür Dikkat artan form ve tecrübesiyle ikinci şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan Antiochos ile dinçlik yarışı yapacak olan Power Smell daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Yarışın süratli geçecek olması lehine görünen sprinter safkan Altepe’nin Halis Karataş ile birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Epsilon grubun en hazır ve pişkin ismi. Ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Tek ve ciddi rakibi noksansız hazırlanan Abjar Kızım olacaktır.

6.AYAK: Yeşilkale çok iyi durumda. Fahrenheit ve İnficar denk grupta birincilik mücadelesi verirler. Tuğalp pist ve mesafesinde kollanmalı. Canseklavi, Öktem ve Mardinli diğer şanslı isimlerdir.

1.Ayak: 4 9 3 5 1
2.Ayak: 1 2 4 3 5 6
3.Ayak: 1 4 2 3
4.Ayak: 2
5.Ayak: 3 1
6.Ayak: 8 4 6 5 9 11 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + nineteen =

Güncel Yorumlar