30 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: 12 Gün önce antrenörüyle yaptığım görüşmede ayın 30’da hiç geçilmez bir tayın var diyerek bahsettiği Houclini başarılı pilotuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Yine hazırlık olarak noksansız görünen My Cosmos ve The Last Fire ikilisi rakipleridir.

2.AYAK: Kısa ara sonrası çok iyi hazırlanan Warrior Girl dinçlikle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Balsena her geçen gün iyi duruma geliyor. Polatlı Gülü guzel formu ve T.Yıldız ile üst sıraları zorlar. Yarış kazanıp moral bulan Kaizbert kızı Çekeçeke bu gruptada söz sahibi olabilir. Ernaz, Buniyabir ve Yakacan diğer şans verdiğim kısraklardır.

3.AYAK: Kazandığı yarışı sonrası muntazam idmanlarla formunu dewam ettiren Dervişbey’in denk rakipler yanında yine birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Son startı galop niyetine olan Melina Hanım artan formuyla denk rakiplerini avlayabilir. Bu mesafede farklı koşabilen Asude Sultan starttan sağlıklı çıkması halinde birincilik mücadelesi verir. Heroes denk rakipler yanında üst sıraları zorlar. Kızıl Yağız sıkletine rağmen çok iyi durumda. Age of Hearts bu kez farklı koşabilir, dikkat!

5.AYAK: Nestor çok iyi duruma geldi ve rakipleri dişine göre. Jettay bu mesafenin rekortmen ismi. Honorable bu aralar sınıf atladı, yine üst sıraları zorlar.

6.AYAK: Takip atımız İşinibilir uygun kilosuyla ilk birinciliğine uzanabilir. Her geçen gün iyi duruma gelen Özgürfatih denk grupta birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Uçan Çelil ve Muhsin koşuda söz sahibi olabilecek diğer safkanlardır.

1.Ayak: 8 10 13
2.Ayak: 9 2 4 3 8 7 13
3.Ayak: 2
4.Ayak: 5 3 2 1 7
5.Ayak: 7 5 4
6.Ayak: 9 8 11 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − one =

Güncel Yorumlar