30 Ekim İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Osman YILMAZ—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: İstanbulda çim yarışlarının sentetik piste alınması ile bu pisttede başarılı yarışları olan 1-Doğa Kanunu favori konumuna geldi.Son yarışı ölçü olmayan 4-Lex Tallionis, pist ayırt etmeyen 5-Sensizim ve formda 6-Silk Road daha sonra şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden 3-Hüma Sultan, 4-Last Hope, 7-Light Of Darkness, 2-Chaotic ile 6-Laetita bu ayakta ayırt etmeden önereceğim isimler.

3.Ayak: Bir süre geri alınsa da iyi durumda dönen 1-Florida Coast yatkın olduğu sentetik pistte de dinçlikle rakiplerini avlar.

4.Ayak: Her iki pistte de başarılı yarışlar koşan 5-Sapadereyi bütçelere göre günün ikinci teki olarak değerlendirebilirsiniz. Bu safkanın bekleneni verememesi halinde 3-Feritbaba, 2-Denizkurdu ve 4-Havza Aslanı devreye girebilir.

5.Ayak: Değişen pistten etkilenmeyecek üç isim 1-Baldemar, 6-Beklenen ve 4-My Billonaire yeterli olacaktır.

6.Ayak: Grubun istikrarlı isimi 3-Yoldaşhan’ı yatkın olduğu pist ve mesafede ekonomik kuponlarda tek tercihlerinden biri olarak görüyorum. 4-Yurtyapan için sürpriz duyumlar aldım. 1-Alemin Kralı ve 2-Bütünay’da dikkat edin derim.

1.Ayak: 1-4-5-6
2.Ayak: 3-4-7-2-6
3.Ayak: 1
4.Ayak: 5—3-2-4
5.Ayak: 1-6—2
6.Ayak: 3-4-1-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + four =

Güncel Yorumlar