31 Ekim Şanlı Urfa Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Şanlı Urfa Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Diyarbakır pistinde bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 1-ÇOLPANLI sevdiği Şanlıurfa pistinde ve dişine göre rakipleri yanında tek dez avantajı ağır kilodan etkilenmezse kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. İlk ayakta risk almak isteyenler tercihini bu safkandan yana kullanabilirler. Bu safkanın bekleneni verememesi halinde tam bir karakolluk olan bu yarışta önereceğim diğer isimleri şablonumda bulabilirsiniz.

2.Ayak: Vasatı aşamayan Maiden 4 yaşlı Arap safkanlarına ait bu koşuda sürpriz kokan bir koşu. Aldığım duyumlarda öne çıkan isimlerden 2-JEREED, 5-ÜNDEĞER, 7-BUZDERYASI, 10-MAYDANOZ ve 9-MAVİDİLEK sırası ile şans vereceğim isimler.

3.Ayak: 3 Yaşlı Arap taylarına ait Şartlı -2 koşuda yarış kazanma tecrübesi olan tek isim 1-CANIMSIN DİLBER, kısa bir süre geri alınsa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 3-KALBİN OĞLU ile grubun deneyimli isimlerinden 2-DİYAPİRİM öncelik vereceğim isimlerdir. Çok sürpriz arayanlara duyumdan 13-MÜRSEL BEY ve kuma daha yatkın orijini ile 14-NURAY HATUN geniş kuponlara ilave edilebilecek isimler.

4.Ayak: Günün ve koşunun en formda isimlerinden 1-CHEAT arka arkaya iki uzun mesafeli yarışını kazandıktan sonra bugün kısaya dönecek olsa da bu mesafede de başarısı olan bir isim. Uygun grupta bu formu ile günün bankosu olmayı hak eden bir isim.

5.Ayak: Tatminkar forma sahip 3-TONGARHAN ile 5-TURBOŞAHI başta olmak üzere ahır ekibinin güvendiği 2-KABAKLI, etkili pilotu ile hedef yapıldığı aşikar 10-ŞİMAL GÜNEŞİ ve Ankara-Kocaeli’de bekleneni veremediği sonrası getirildiği Ş.Urfa pistinde nispeten daha uygun rakipleri yanında 7-DOKUMACI bu ayakta kuponlara birlikte yazılmalı.

6.Ayak: Yaklaşık iki ay gibi kısa bir süre start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 1-HODJA denk rakipleri yanında sevdiği kum pistte ekonomik kuponlarda cazip teklerden birisi olacaktır. İlk ayak gibi patlamaya müsait son ayakta sürpriz duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda görebilirsiniz.

1.Ayak: 1——4-10-2-3-6
2.Ayak: 2-5-7-10-9
3.Ayak: 1-3-2—–13-14
4.Ayak: 1 Tek
5.Ayak: 3-5-2-10-7
6.Ayak: 1—-10-2-3-7-9-8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + three =

Güncel Yorumlar